čtvrtek, 27 únor 2020 12:06

Recitační soutěž

Dne 26. února 2020 se konal další ročník recitační soutěže, kterou pravidelně v této době pořádá DDM Nový Bydžov. Recitátorů se sešlo opravdu hodně, a tak to porota vskutku neměla jednoduché. Navzdory silné konkurenci si naši recitátoři vedli opravdu dobře.
Ve druhé kategorii (1. – 2. třídy) nejvíce okouzlili porotu a získali zaslouženě první místo hned dva naši žáci, a to Ella Bagárová a Jan Chocenský. Třetí příčku obsadila Valerie Burešová.
V kategorii třetích až pátých ročníků jsme získali další bronz, a to zásluhou Michaely Kotýzové.
Ve čtvrté kategorii, kde změřili svoje síly žáci šestého a sedmého ročníku, si nejlépe vedla Natálie Vilgošová, která se umístila na pěkném čtvrtém místě.
Výše uvedeným žáků gratulujeme a zároveň děkujeme i všem ostatním, kteří naši školu na soutěži reprezentovali.

Mgr. Lucie Kubincová