rychly baner 11 green dark green

 

 

rychly baner 11 green medium green semi bold

 

 

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

 

 

rychly baner 11 green light medium

 

 

rychly baner 11 green light medium sermi bold

 

Kalendář akcí

po 11 kvě, 2020 - ZŠ hlavní budova
Zahájení přípravy k přijímacím zkouškám

Příprava k přijímacím zkouškám na SŠ pro žáky 9. ročníků.

Více info
po 25 kvě, 2020 - ZŠ budova 1. stupně
Výuka žáků 1. stupně

Obnovení výuky žáků 1. stupně.

Více info
Aktuality
úterý, 26 květen 2020 05:47

Vracení přeplatků stravného

Přeplatek stravného lze vyplatit strávníkovi /zákonnému zástupci/ pouze na základě vyplněné žádosti o vrácení přeplatku na jeho účet v bance. Žádost naleznete v příloze článku.

pondělí, 18 květen 2020 09:05

Tábor Plátěná osada

Letní tábor "Plátěná osada" má dlouholetou tradici. Vedoucí jsou z řad pedagogů neb jsme školské zařízení, takže je zde záruka kvality. Děti zde prožijí nezapomenutelných 14 dní, které jim vyplníme pestrým programem. Originální hry, sport, turistika, beseda a lezení s horskou službou, koupání, jízda na raftech po Jizeře, nocování v přírodě, večerní táboráky s kytarou, diskotéky, celodenní výlety, poznávání nových přátel i první letní lásky – to vše a mnohé další čeká na děti v klasickém letním táboře, který splňuje všechny hygienické normy.

středa, 06 květen 2020 19:58

Čarodějnická online výuka

Místo žáků 1.B se dne 30. dubna učili na dálku čarodějnice a čarodějové. Paní učitelku zastoupila o něco starší kolegyně, která přifrčela na koštěti. Společně se učili zaklínadlo, seznámili se s čarodějnickými dovednostmi a potřebnou výbavou. Hledali jméno čarodějnice, ve dvojicích četli báseň o ježibabě a za přísného dohledu přepisovali čarodějnický text. Poté se rozloučili a odletěli do svých chatrčí.

Od pondělí 11.5. 2020 je umožněn do školy přístup žákům 9. ročníku. Výuka bude koncipována jako příprava na přijímací zkoušky z MA a ČJ. Nejedná se tedy o klasický návrat žáků do škola a výuku podle rozvrhu. Následující informace se týkají pouze žáků, kteří budou konat přijímací zkoušku z MA a ČJ.