Informační systém školy

baka2oom  HTTP přístup              baka2oom  HTTPS přístup

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Zakončením školního roku pro žáky 9.B a 8.A byl společný výlet zaměřený na turistiku a sportovní hry v areálu Stříbrného rybníku v Hradci Králové. Vzhledem ke krásnému červnovému počasí si žáci užili příjemné koupání, večerní procházku městem, lanové centrum i spoustu legrace při míčových hrách. Pár puchýřů nezkazilo dobrou náladu a nejlepší momentky z výlet si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Z. Sirotková

Zveřejněno v Exkurze a výlety

V pondělí 12. 6. jsme vyrazili na třídenní třídní výlet do rekreačního zařízení Svatá Kateřina. Cestu jsme zvládli celkem dobře až na menší komplikace ve formě 3 km chůze do prudkého kopce. Měli jsme tam spoustu vyžití jako koupání v rybníce, obří houpačku, hřiště, prolézačky, opékání buřtů, menší úterní diskotéku, stezku odvahy, šipkovanou, šiškovanou a mnoho dalšího. Ve středu jsme se sbalili a vyrazili na zpáteční 3 km cestu z kopce – to už šlo skoro samo. Pak nás čekal vlak, cesta domů a třikrát opakovat to, co už jsme pětkrát řekli a zodpověděli našim rodičům.

Alice Řezníčková 7. B

Fotogalerie ZDE. Podívejte si i na krátké video.

Zveřejněno v Exkurze a výlety

Třída 6. B si svůj třídenní výlet užívala na chatě v Poniklé od 5. 6. do 7. 6. 2017. První den jsme strávili v obci. Po obědě jsme vyrazili na exkurzi do místní rodinné firmy Rautis, seznámili jsme se s tradiční ruční výrobou vánočních ozdob ze skleněných perel a sami jsme si také vyrobili vánoční hvězdičku v kreativní dílně. Na hřišti s trampolínou u školy i na louce u chaty jsme si užívali nádherné počasí. A po večerním opékání špekáčků jsme si nebojácně troufli i na stezku odvahy.

Zveřejněno v Exkurze a výlety

V letošním roce si žáci třetích tříd v rámci školního výletu vyzkoušeli rukodělnou práci našich předků na vlastní kůži. Každý si podle svých zájmů zkusil vyrobit některé pomůcky, které lidé používali ve svém životě. V dílně mydláře si vyzkoušeli výrobu tradičních mýdlových koulí dle původní receptury. Objevili, k čemu sloužil tzv. „kývající se oslík“ a z čeho se dříve vyráběly svíčky. Ti trpělivější si i svíčku ručně vyrobili. Chlapci si vyrazili svoji vlastní minci nebo si upletli lněný provaz.

Zveřejněno v Exkurze a výlety

Ekoplacka

Kontakt

 

ZŠ Nový Bydžov

Karla IV. 209, 504 01 Nový Bydžov
IČO: 62690957 | DIČ: CZ62690957

Tel.: 495 490 330
Email: info@karlovka.cz 

Datová schránka: kztmqbs

kontakt  obálka1

Spolupracují s námi

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis

novy-bydzov

jeraby-malina

knihovna

ap-tour

ekokom

sever-logo-nove-male

fotovalenta

 

 

Logo s www 

logo zdrava lahev

 logo ms mt 2 cele