Informační systém školy

baka2oom  HTTP přístup              baka2oom  HTTPS přístup

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

V letošním školním roce probíhá pro žáky 1. stupně přírodovědná soutěž. V 1. pololetí budeme poznávat zvířata, ve 2. pololetí rostliny. Vždy na konci pololetí proběhne vyhodnocení nejlepších soutěžících.
Obrázky visí ve škole na nástěnce v nové budově na patře tříd 1. stupně. Dále najdete obrázky pod čísly na stránkách školy. Obrázky mají své číslo 1-10.
Dítě si vyzvedne u své tř. učitelky soutěžní kartu, vyplní jméno, příjmení a třídu a ke každému číslu napíše název. POZOR celý název, tj. kočka domácí, sysel obecný apod. Pokud víš pouze část názvu, napiš alespoň to. Za každý správně pojmenovaný obrázek jsou 2 body.

Zveřejněno v Přírodovědné akce

Žáci 8. C, 9.A a 9.B si připravili několik soutěžních disciplín pro děti z prvního až třetího ročníku naší školy. Navzdory chladnějšímu počasí se všichni s připravenými úkoly poprali velmi dobře a po zdolání veškerých překážek se úspěšně probojovali až k vytouženému cíli, jímž byl „sladký poklad“. Akce se všem zúčastněným líbila, osobně bych velmi ocenila spolupráci starších žáků s jejich mladšími kamarády z prvního stupně.


Lucie Kubincová

Fotogalerie ZDE.

Zveřejněno v EKO akce a novinky

V příloze si můžete prohlédnout výsledkovou listinu dnešní soutěže. Všech 27 tříčlenných týmů se se svými úkoly popralo statečně, s úsměvem a chutí, odměnu však získali jen ti nejúspěšnější. Loňští mistři nezklamali a opět obsadili první místa. Děti si za své snažení odnesly cyklistické láhve, Zdravé láhve, poukazy na pizzu, fair trade čokolády, pexesa, kalendáře a doufejme také spoustu příjemných zážitků, nových zkušeností a informací. V příštím roce s novým tématem opět na viděnou!
Gratulejeme našim úspěšným přírodovědcům - 1.,4. a 5. místo jsou skvělou reprezentací naší školy!

Mgr. Sirotková, Mgr. Šafaříková

Zveřejněno v Přírodovědné akce

Dnes se na naší škole konalo další kolo tradiční regionální soutěže v poznávání živočichů. V kategorii 1.-2. tříd zvítětil Kryštof Černík z 1.A. V kategorii 3.-5. tříd obsadili medailová umístění Martin Morávek (1. místo)  a Antonín Jirsák (3. místo).

Všem soutěžícím děkujeme, učitelům a rodičům za pomoc při přípravě, Mgr. Kubelkovi za realizaci soutěže, žákyním z 8.A za pomoc při opravování a SRPŠ za finanční příspěvek na odměny dětem. Bohužel vyhrát mohou v každé kategorii pouze tři, letos byla soutěžní listina opravdu nabitá a o první místa se bojovalo v 7 rozstřelech. Všech 110 soutěžících si zaslouží velkou pochvalu! Příští rok opět naviděnou.......

Zveřejněno v Přírodovědné akce

Ekoplacka

Akce školy

po 04 zář, 2017 07:50 - 08:35
Zahájení školního roku
pá 29 zář, 2017
Ředitelské volno

Kontakt

 

ZŠ Nový Bydžov

Karla IV. 209, 504 01 Nový Bydžov
IČO: 62690957 | DIČ: CZ62690957

Tel.: 495 490 330
Email: info@karlovka.cz 

Datová schránka: kztmqbs

kontakt  obálka1

Spolupracují s námi

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis

novy-bydzov

jeraby-malina

knihovna

ap-tour

ekokom

sever-logo-nove-male

fotovalenta

 

 

Logo s www 

logo zdrava lahev

 logo ms mt 2 cele