Informační systém školy

baka2oom  HTTP přístup              baka2oom  HTTPS přístup

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Odpovědi 4. kola přírodovědné soutěže I. stupně odevzdávejte do 6. prosince 2017.

Zveřejněno v Soutěže, hry a sbírky

V úterý třetího března se konal v sokolovně v Novém Bydžově turnaj v malé kopané, pro kategorii starších žáků. Naše družstvo, složené převážně z ostřílených borců protřelých boji v Coca Cola cupu, odvedlo vynikající výkon a soupeře přehrálo rozdílem třídy. Při bojích o postupové místo do okresního kola tak vyřadilo nejprve tým ZŠ z Chlumce nad Cidlinou, následně ZŠ Klicperovu a vítěznou šňůru zakončilo porážkou Nechanic. Žáci si zaslouží velkou pochvalu a gratulaci k odvedenému výkonu.

Čtvrtek 5. března byl pro kategorii starších žáků a žákyň ve znamení stolního tenisu. Turnaj se konal v hale při ZŠ Smiřice. Po ranním rozlosování do skupin, kdy los přisoudil chlapcům do skupiny ZŠ Pouchov a ZŠ Bezručova a děvčatům ZŠ Jiráskova a ZŠ Pouchov, začaly vyřazovací hry o postup do semifinále. Děvčatům se občas podařilo soupeřky obrat o set, ale nikdy neproměnila svoji hru ve vítězný bod. Z tohoto důvodu jejich účast skončila již v základní skupině.

Ve středu 4. března se chlapecký tým šestých tříd přesunul do sportovní haly v Hradci Králové v Třebši, aby se pokusil vybojovat co nejlepší výsledek na okresním kole ve vybíjené mladších žáků. Bohužel se na výkonu našich žáků podepsala lehká nervozita, možná i pro to, že na turnaj se přijelo o postup poprat dalších čtrnáct škol okresu. I přes velmi bojovný výkon a urputné nasazení žáci často vytvářeli drobné chyby při hře a díky těmto chybám prohráli první zápas pouze o jednoho vybitého hráče.

Ekoplacka

Akce školy

Kontakt

 

ZŠ Nový Bydžov

Karla IV. 209, 504 01 Nový Bydžov
IČO: 62690957 | DIČ: CZ62690957

Tel.: 495 490 330
Email: info@karlovka.cz 

Datová schránka: kztmqbs

kontakt  obálka1

Spolupracují s námi

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis

novy-bydzov

jeraby-malina

knihovna

ap-tour

ekokom

sever-logo-nove-male

fotovalenta

 

 

Logo s www 

logo zdrava lahev

 logo ms mt 2 cele