Informační systém školy

baka2oom  HTTP přístup              baka2oom  HTTPS přístup

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

V úterý třetího března se konal v sokolovně v Novém Bydžově turnaj v malé kopané, pro kategorii starších žáků. Naše družstvo, složené převážně z ostřílených borců protřelých boji v Coca Cola cupu, odvedlo vynikající výkon a soupeře přehrálo rozdílem třídy. Při bojích o postupové místo do okresního kola tak vyřadilo nejprve tým ZŠ z Chlumce nad Cidlinou, následně ZŠ Klicperovu a vítěznou šňůru zakončilo porážkou Nechanic. Žáci si zaslouží velkou pochvalu a gratulaci k odvedenému výkonu.

Čtvrtek 5. března byl pro kategorii starších žáků a žákyň ve znamení stolního tenisu. Turnaj se konal v hale při ZŠ Smiřice. Po ranním rozlosování do skupin, kdy los přisoudil chlapcům do skupiny ZŠ Pouchov a ZŠ Bezručova a děvčatům ZŠ Jiráskova a ZŠ Pouchov, začaly vyřazovací hry o postup do semifinále. Děvčatům se občas podařilo soupeřky obrat o set, ale nikdy neproměnila svoji hru ve vítězný bod. Z tohoto důvodu jejich účast skončila již v základní skupině.

Ve středu 4. března se chlapecký tým šestých tříd přesunul do sportovní haly v Hradci Králové v Třebši, aby se pokusil vybojovat co nejlepší výsledek na okresním kole ve vybíjené mladších žáků. Bohužel se na výkonu našich žáků podepsala lehká nervozita, možná i pro to, že na turnaj se přijelo o postup poprat dalších čtrnáct škol okresu. I přes velmi bojovný výkon a urputné nasazení žáci často vytvářeli drobné chyby při hře a díky těmto chybám prohráli první zápas pouze o jednoho vybitého hráče.

Ve středu 4.3. a ve čtvrtek 5. 3. 2015 proběhla na naší škole soutěž v poznávání živočichů. Menší děti soutěžily v poznávání živočichů podle obrázků. Starší žáci se utkali v boji hned v několika disciplínách. Za nejtěžší považovali určování zvířat podle jejich hlasu....třídou se ozýval chvílemi ptačí zpěv, chvílemi troubení jelenů.

Ekoplacka

Akce školy

po 04 zář, 2017 07:50 - 08:35
Zahájení školního roku
pá 29 zář, 2017
Ředitelské volno

Kontakt

 

ZŠ Nový Bydžov

Karla IV. 209, 504 01 Nový Bydžov
IČO: 62690957 | DIČ: CZ62690957

Tel.: 495 490 330
Email: info@karlovka.cz 

Datová schránka: kztmqbs

kontakt  obálka1

Spolupracují s námi

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis

novy-bydzov

jeraby-malina

knihovna

ap-tour

ekokom

sever-logo-nove-male

fotovalenta

 

 

Logo s www 

logo zdrava lahev

 logo ms mt 2 cele