Informační systém školy  baka2oom  HTTPS přístup

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Ve čtvrtek 28. 6. 2018 jsme se slavnostně rozloučili s našimi deváťáky, kteří si spolu se svými učiteli připravili pro rodiče a ostatní návštěvníky pestrý program. Třídní videa, vtipné scénky, prezentace, proslovy a předávání vysvědčení doprovázela slavnostní atmosféra Jiráskova divadla. Všech 62 absolventů se důstojně a často i se slzami v očích rozloučilo se svými učiteli i vedením školy a nám nezbývá než jim popřát šťastný vstup do další etapy jejich života.

Třídní učitelky 9. tříd

 

Video 9.A   https://youtu.be/k1biYHPhjQY

Video 9.B  https://youtu.be/cPVOSgXS5M4

Video 9.C   https://youtu.be/x7CGEpLmP1I

 

Fotogalerie ZDE.

Zveřejněno v Společenské akce

V úterý 7. 3. 2017 jsme v Jiráskově divadle zhlédli představení Poslední trik Georgese Mélièse. Divadlo Drak Hradec Králové velice zajímavě zpracovalo události z Mélièsova života. Představení bylo plné kouzel a triků. Žáky pátého ročníku a 4. B nejvíce pobavily vtipné pantomimické scénky a kouzla. Žáci 2. stupně asi více ocenili celkovou hravost představení a části věnované počátkům kinematografie. Efektní bylo například názorné vysvětlení použití stop triku ve filmu. Divadlo bylo o to zajímavější, že bylo němé, stejně jako první filmy.
Barbora Ryglová, 8.A

Pocity z představení byly takové podivně čarovné. Legrace nechyběla, ale spíš to byla magie, kouzla a čáry. Pán, který vytvořil první filmový ateliér na světě, byl „kouzelný borec“.
Vendula Pižlová, 6.B

Zveřejněno v Společenské akce

21.ledna se v Jiráskově divadle uskutečnil tradiční společenský ples Karlovky, který naše škola pořádá ve spolupráci se SRPŠ při ZŠ Karla IV. K tanci a poslechu hrála Lyra J. Perného, o taneční překvapení se postaral taneční kroužek ZUŠ J. Maláta Nový Bydžov. Ples se povedl a všichni hosté si pochvalovali velmi příjemné prostředí Jiráskova divadla, kterým jsme pro letošní rok nahradili sál Sokolovny. Budeme se těšit zase příští rok.

Zveřejněno v Společenské akce

SRPŠ při ZŠ Karla IV. a ZŠ Karla IV. Vás srděčně zvou na tradiční Společenský ples, který se uskuteční v sobotu 21. ledna 2017 od 20:00 v Jiráskově divadle. Vstupenky v ceně 150,- Kč je možné zakoupit od 6. ledna v kanceláři školy u paní Pokorné.
K tanci a poslechu hraje LYRA J. Perného.

Všichni jste srdečně zváni!

Zveřejněno v Společenské akce

Na vědomí se dává, že dne 24. září se na dvoře Základní školy Karla IV. sešli rytíři a dvorní dámy z celého panství. Ti nejstatečnější usilovali o rytířský titul, který si zasloužili při středověkých hrách. Museli prokázat dovednosti lukostřelecké, šermířské, rukodělné, stavitelské a obratnost v jízdě na koni. Zručnost, síla a odvaha patří k dalším rytířským ctnostem, které dopomohly každému účastníku k vytouženému titulu a uznání. Pasování proběhlo rukou samotného krále a císaře Karla IV., který každého odměnil malou částí z pokladnice a portrétem s pečetí.
Na královském dvoře probíhalo vystoupení šermířské skupiny Servus Bellum a v dalších prostorách školy byly umístěny kreativní dílničky, malování na obličej, ukázky vzdělávání a putovní výstava obrazů ze života Karla IV. Ve školním klubu se konal ples princů a princezen. Pážata se mohla vyřádit na skákacím hradu. Pro žíznivé a hladovějící byla připravena středověká krčma, která nabízela kus vepřové flákoty, lahodný chmelový mok a hubolep pro caparty.

 

Nechť chvíle strávené s námi poddanými Karla IV. jsou Vám příjemné i nadále a prostory naší školy jsou Vašim srdcím vždy dokořán otevřené.“

 

Fotogalerie ZDE.

Zveřejněno v Společenské akce

V pátek 12.2. 2016 se ve školním klubu uskutečnilo Valnetýnské vystoupení tanečních kroužků. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout fotografie z této akce (fotografie v rozlišení vhodném pro tisk naleznete ZDE).

Výbor Sdružení rodičů a přátel Karlovky uspořádal v sobotu 23. ledna tradiční školní ples. K tanci hrála osvědčená LYRA kapelníka Jaroslava Perného. Ples zahájil patron školy, král Karel IV.

O předtančení se postarali naši žáci z pátého ročníku, Matěj Donát s partnerkou Petrou Kytlerovou, kteří trénují v taneční škole TAK Dance Krok Hradec Králové. Po nich se divákům představily „Divošky z Karlovky“, jednalo se o společné vystoupení vychovatelek a starších žákyň školy.

Zveřejněno v Společenské akce

Ekoplacka

Akce školy

čt 23 kvě, 2019
Exkurze Hvězdárna HK
st 29 kvě, 2019
Expedice Sedmihorky
čt 30 kvě, 2019
Expedice Sedmihorky
pá 31 kvě, 2019
Expedice Sedmihorky
po 10 čen, 2019
Výlet 6.A, 7.A, 7.C
út 11 čen, 2019
Výlet 6.A, 7.A, 7.C
út 11 čen, 2019 15:30 -
Školičky pro budoucí prvňáky
st 12 čen, 2019
Výlet 6.A, 7.A, 7.C
po 17 čen, 2019
Výlet 9.C
út 18 čen, 2019
Výlet 9.C

Kontakt

 

ZŠ Nový Bydžov

Karla IV. 209, 504 01 Nový Bydžov
IČO: 62690957 | DIČ: CZ62690957

Tel.: 495 490 330
Email: info@karlovka.cz 

Datová schránka: kztmqbs

kontakt  obálka1

Spolupracují s námi

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis

novy-bydzov

jeraby-malina

knihovna

ap-tour

ekokom

sever-logo-nove-male

fotovalenta

 

 

Logo s www 

logo zdrava lahev

 logo ms mt 2 cele