Informační systém školy  baka2oom  HTTPS přístup

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Ve čtvrtek 28. 6. 2018 jsme se slavnostně rozloučili s našimi deváťáky, kteří si spolu se svými učiteli připravili pro rodiče a ostatní návštěvníky pestrý program. Třídní videa, vtipné scénky, prezentace, proslovy a předávání vysvědčení doprovázela slavnostní atmosféra Jiráskova divadla. Všech 62 absolventů se důstojně a často i se slzami v očích rozloučilo se svými učiteli i vedením školy a nám nezbývá než jim popřát šťastný vstup do další etapy jejich života.

Třídní učitelky 9. tříd

 

Video 9.A   https://youtu.be/k1biYHPhjQY

Video 9.B  https://youtu.be/cPVOSgXS5M4

Video 9.C   https://youtu.be/x7CGEpLmP1I

 

Fotogalerie ZDE.

Zveřejněno v Společenské akce

V úterý 7. 3. 2017 jsme v Jiráskově divadle zhlédli představení Poslední trik Georgese Mélièse. Divadlo Drak Hradec Králové velice zajímavě zpracovalo události z Mélièsova života. Představení bylo plné kouzel a triků. Žáky pátého ročníku a 4. B nejvíce pobavily vtipné pantomimické scénky a kouzla. Žáci 2. stupně asi více ocenili celkovou hravost představení a části věnované počátkům kinematografie. Efektní bylo například názorné vysvětlení použití stop triku ve filmu. Divadlo bylo o to zajímavější, že bylo němé, stejně jako první filmy.
Barbora Ryglová, 8.A

Pocity z představení byly takové podivně čarovné. Legrace nechyběla, ale spíš to byla magie, kouzla a čáry. Pán, který vytvořil první filmový ateliér na světě, byl „kouzelný borec“.
Vendula Pižlová, 6.B

Zveřejněno v Společenské akce

Ekoplacka

Kontakt

 

ZŠ Nový Bydžov

Karla IV. 209, 504 01 Nový Bydžov
IČO: 62690957 | DIČ: CZ62690957

Tel.: 495 490 330
Email: info@karlovka.cz 

Datová schránka: kztmqbs

kontakt  obálka1

Spolupracují s námi

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis

novy-bydzov

jeraby-malina

knihovna

ap-tour

ekokom

sever-logo-nove-male

fotovalenta

 

 

Logo s www 

logo zdrava lahev

 logo ms mt 2 cele