Informační systém školy

baka2oom  HTTP přístup              baka2oom  HTTPS přístup

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

V sobotu 20. května proběhl již 22. ročník této oblíbené cykloturistické akce. I když počasí příliš nepřálo, přivítali jsme na startu rekordní počet 436 cyklistů.


Realizační tým dobrovolníků opět připravil 5 tras:
20 km pro rodiče s dětmi
50 km pro náročnější
100 km pro nejnáročnější
33 km pro horská kola
55 km pro horská kola


Celou akci zahájil patron školy Karel IV. s družinou. Během svého proslovu vzpomněl na bývalého ředitele školy pana Josefa Verfla, zakladatele této akce, od jehož smrti uplynulo 21. května deset let.
Pro děti i dospělé byl připraven doprovodný program - ukázky historického šermu, vystoupení tanečního kroužku naší školy a skákací hrad. Pro všechny účastníky byl zajištěn oběd a občerstvení. V cíli obdrželi cyklisté upomínkový list a batoh s logem Karlova jízda.
Touto akcí podporujeme aktivní využití volného času jako významný prostředek prevence rizikového chování. Významná je rovněž motivace veřejnosti k zapojení do pravidelné sportovní činnosti a aktivní trávení volného času rodin s dětmi.

Zveřejněno v Sportovní akce

Naše škola ve spolupráci s Českým olympijským výborem a společností Sazka uspořádala 26. ledna 2017 v Městské sportovní hale v Novém Bydžově HALOVÝ PĚTIBOJ VŠESTRANNOSTI. Cílem této akce bylo přivést ke sportu co nejvíce dětí, ukázat jim sport jako zábavu a přirozený životní styl.
Jednalo se o regionální závody v pěti disciplínách olympijského odznaku – trojskok z místa, leh-sedy po dobu 2 minut, dribling s basketbalovým míčem, hod medicinbalem a skákání přes švihadlo.

Zveřejněno v Sportovní akce

V týdnu od 14.1 – 21.1. 2017 proběhl první termín lyžařských kurzů pro sedmé ročníky. Za velmi vydařených sněhových podmínek, na které budeme dlouho vzpomínat, se sedmáci učili základním dovednostem na běžeckých a sjezdových lyžích a rozšiřovali své znalosti a dovednosti v oblasti chování na horách.
Ačkoliv se začátečníci z počátku báli a měli obavy o to, jak se se s pohybem na lyžích vyrovnají, již během prvního dne byli schopni vyjet lanovkou a v průběhu kurzu se všichni naučili bezpečně ovládat lyže.

Zveřejněno v Sportovní akce

Ekoplacka

Akce školy

Kontakt

 

ZŠ Nový Bydžov

Karla IV. 209, 504 01 Nový Bydžov
IČO: 62690957 | DIČ: CZ62690957

Tel.: 495 490 330
Email: info@karlovka.cz 

Datová schránka: kztmqbs

kontakt  obálka1

Spolupracují s námi

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis

novy-bydzov

jeraby-malina

knihovna

ap-tour

ekokom

sever-logo-nove-male

fotovalenta

 

 

Logo s www 

logo zdrava lahev

 logo ms mt 2 cele