Informační systém školy

baka2oom  HTTP přístup              baka2oom  HTTPS přístup

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
středa, 28 červen 2017 19:28

Předávání ocenění za školní rok 2016/2017

Jako každoročně byli v posledním týdnu školního roku 2016/2017 oceněni žáci, kteří reprezentovali školu v soutěžích či si zaslouží uznání za své studijní výsledky. Vedení školy jim na školním dvoře předalo knihy, trička s logem školy a permanentky na koupaliště do Nového Bydžova a Chlumce nad Cidlinou.

Fotogalerie ZDE.

 

 

 Ve školním roce 2016/2017 byli oceněni tito žáci:

 

Odměna pro žáky ve školním roce 2016/2017- kniha


1.A Karolína Koutecká za vzorný prospěch a chování
1.B Pavlína Zemanová za vzorný prospěch, píli a chování
2.A Kateřina Komárková za vzorný prospěch a celoroční svědomitou práci
2.B Nicole Truxová za vzorný prospěch a celoroční svědomitou práci
3.A Nela Kožíšková za vzorný prospěch, svědomitou práci a reprezentaci školy na soutěžích
3.B Michaela Stejskalová za vzorný prospěch, svědomitou práci a pomoc ve třídě
4.A Ondřej Tichý za výborný prospěch, vzorné chování a celoroční svědomitou práci
4.B Matěj Lukš za vzorný prospěch a celoroční svědomitou práci
5.A Antonín Jirsák za vzorný prospěch a celoroční svědomitou práci
5.B Andrea Blažejová za výborný prospěch a celoroční svědomitou práci


6.A Viktor Kloz za výborný prospěch
6.B Anna Žilková za píli, vynikající prospěch, vzorné chování a skvělou péči o třídního hada
7.A Eliška Sirotková za vzorný prospěch
7.B Jakub Suchochleb za vzorný prospěch
7.C Tomáš Vondra za reprezentaci při přírodovědných soutěžích
8.A Barbora Ryglová za reprezentaci školy a vzorné plnění školních povinností
8.B Tomáš Ficbauer za vzorné chování, práci pro třídu a školu
8.C Kateřina Vejvodová za svědomitou přípravu na vyučování, aktivita v hodinách a vzorné chování
9.A Nikola Fischerová za vzorný prospěch
9.B Patrik Grundza za prospěch

 

 Odměny pro žáky ve školním roce 2016/2017 – Permanentka na koupaliště Nový Bydžov Chlumec n/C.
1.A Tomáš Hudec
       Natálie Zavoralová
1.B Linda Losmanová
       Adriana Ornstová
2.A Sandra Bucháčková
      Eliška Zikmundová
2.B David Marek
      Adéla Vacková
3.A Nikola Ortová
      Adéla Suchochlebová
3.B Jan Šedivý
      Amálie Verflová
4.A Andrea Dymešová
      Tereza Vacková
4.B Julius Brian Dreveniak
      Jakub Gabčan
5.A Anna Kožíšková
      Vojtěch Tomek
5.B Matěj Knytl
      Ondřej Nový


6.A Lucie Stejskalová, Jakub Drlý
      Matěj Vohralík, Štěpán Staněk
6.B Nikola Berounská, Michal Semenec
      Anna Štemberová, Matěj Hála
7.A Eliška Sejkorová, Zuzana Svatoňová
      Anna Skalová, Kateřina Boháčková
7.B Tereza Málková, Adéla Netolická
      Tereza Novotná, Vojtěch Pouk
7.C Nikola Grundzová, Kateřina Kvapilová
       Kryštof Jelínek Barbora, Volejníková
8.A Pavel Štefan, Michaela Málková
      Jana Vojtěchová, Jiří Ouvín
8.B Patrik Bílek
      Kristýna Štejnarová
8.C Jiří Králíček, Vojtěch Pařízek
      Veronika Veselá, Filip Jelínek
9.A Jakub Hrub,ý Eliška Marková
      Jan Norbert Kounic, Vantýna Kúrová
9.B Tomáš Munzar, Kristýna Schovánková
      Jiří Nový, Anika Strýčková

 

Odměna pro žáky ve školním roce 2016/2017 – tričko


1.A Marek Dymeš: za práci v třídní samosprávě a vzorný prospěch
      Klára Klapková: za vzorný prospěch a chování
1.B Petr Tér: za vzorný prospěch, píli a aktivitu
      Alexander Farský: za vzorný prospěch, píli a aktivitu
2.A Adam Šibil: za snahu, píli a aktivitu
      Michaela Eremiášová: za snahu, píli a aktivitu
2.B Tina Hradická: za soutěž v poznávání živočichů
       Barbora Khelilová: za recitační soutěž
3.A Adam Novotný: za vzorný prospěch a aktivitu při vyučování
      Viktorie Berounská: za výborný prospěch a vzorné chování
3.B Vojtěch Vohralík: za aktivitu, obohacování vyuč. pomůckami, pomoc ve třídě
      Adam Hála: za stálou aktivitu, výborné výsledky v matematice
4.A Tomáš Zahradníček: za výborný prospěch a chování
       Nela Hudcová: za výborný prospěch a chování
4.B Tereza Trutnovská: za vzorný prospěch, píli a aktivitu
       Eliška Janďurová: za snahu, píli a aktivitu, za pomoc ve třídě
5.A Vojtěch Sedlák: za snahu, píli a aktivitu
      Nicolas Nguyen: za výborný prospěch a aktivitu
5.B Barbora Pozlerová: za vzorný prospěch, píli a aktivitu
       Adéla Brožová: za výborný prospěch a chování


6.A Eva Křečková: za výborný prospěch a práci pro třídní kolektiv
       Denis Kožíšek: za výborný prospěch a práci pro třídní kolektiv
6.B Markéta Bienová: za píli, výrazné zlepšení prospěchu a aktivní práci pro tř. kolek.
      Pavel Hyrš: za aktivní práci v třídní samosprávě a vynikající péči o tř. hada
7.A Jiří Kocman: aktivita při školní práci
       Tomáš Hanuš: aktivita při školní práci
7.B Tereza Řezníčková: za prospěch a reprezentaci
      Alice Řezníčková: za prospěch a reprezentaci
7.C Eliška Šimáková: za vzorné chování a práci pro kolektiv
      Tereza Hálová: za vzorné chování a práci pro kolektiv
8.A Hana Tranová: za reprezentaci školy a vzorné plnění školních povinností
      Tereza Tichá: za reprezentaci školy a vzorné plnění školních povinností
8.B Klára Vojtíšková: za vzorné chování a svědomitou přípravu na vyučování
      David Bíba: za vzorné chování a svědomitou přípravu na vyučování
8.C Vanesa Turovská: za práci pro třídu
       Martin Šoltys: za reprezentaci školy na sportovních soutěžích, vzorné chování
9.A Martina Škodová: za vzorný prospěch
      Lenka Jiránková: za vzorný prospěch
9.B Eliška Runštuková: za práci pro třídní kolektiv
      Kateřina Runštuková: za práci pro třídní kolektiv

 

Ekoplacka

Kontakt

 

ZŠ Nový Bydžov

Karla IV. 209, 504 01 Nový Bydžov
IČO: 62690957 | DIČ: CZ62690957

Tel.: 495 490 330
Email: info@karlovka.cz 

Datová schránka: kztmqbs

kontakt  obálka1

Spolupracují s námi

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis

novy-bydzov

jeraby-malina

knihovna

ap-tour

ekokom

sever-logo-nove-male

fotovalenta

 

 

Logo s www 

logo zdrava lahev

 logo ms mt 2 cele