Virtuální prohlídka

zskarlovkanb

čtvrtek, 09 říjen 2014 04:50

První kolo Coca-Cola cupu a první výhry!

Dne 6. října se náš fotbalový tým složený z hráčů - Daniel Finěk, Jiří Špás, Jaroslav Novotný, Ladislav Schovanec, Jakub Chlad, Pokorný Pavel, Jan Zima, Jakub Hösch, Lukáš Chaloupka, Radek Dreveniak, Aleš Staněk, Jakub Mráz, Filip Jelínek a Matěj Váňa účastnil prvního kola Coca-cola cupu v kopané. Turnaj se konal na hřišti TJ Slavoj Skřivany, kde jsme se společně sešli s domácí ZŠ Skřivany a ZŠ Klicperova.

Hrálo se 2x 20 minut, systémem každý s každým. Vzhledem k sestavě jsme potvrdili roli favorita a obě utkání vyhráli rozdílem třídy. V prvním utkání s domácím týmem Skřivan jsme po vlažnějším začátku a řadě neproměněných šancí přidali a nakonec vyhráli 6:0. Do druhého utkání proti ZŠ Klicperově jsme již vstoupili aktivně a do poločasu si vybudovali slibný náskok čtyř gólů. V druhém poločase jsme si již vítězství nenechali uniknout a do branky soupeře přidali další čtyři góly. Konečný výsledek byl 8:0. Střelecky se nejvíce prosadil Pavel Pokorný, Jakub Mráz a Jiří Špás. Všem třem se podařilo vstřelit po dvou gólech do branky soupeře.