Informační systém školy

baka2oom  HTTP přístup              baka2oom  HTTPS přístup

V pondělí 4.9. 2017 jsme na naší škole přivítali nové prvňáčky. Fotogalerii ze zahájení školního roku naleznete ZDE.

Rozvrhy hodin na nový školní rok 2017/2018 naleznete ZDE.

Nový školní rok 2017/2018 bude zahájen v pondělí 4. září 2017 v 7:50 hodin v jednotlivých třídách. Na slavnostní zahájení školního roku srdečně zveme i rodiče prvňáčků, jejichž třídy jsou umístěny v přízemí budovy školy. Prvňáčky přivítají třídní učitelé Mgr. Martina Hudcová, Mgr. Eva Trejbalová a Mgr. Jiří Kohout společně s vedením školy.

Budova školy bude otevřena v 7:35 hodin, provoz školní družiny je do 12 hodin. Pokud mají žáci přihlášený oběd, mohou si ho vyzvednout v době od 11:00 do 13:00.

Harmonogram od 5.9. do 8.9. 2017:

Žáci 1. tříd končí celý týden výuku v 10:35, poté si děti navštěvující školní družinu převezmou vychovatelky. Provoz školní družiny od 6:00 do 16:00.

Úterý 5.9. 2017     I. stupeň: třídnické práce, konec v 11:25

II. stupeň: třídnické práce, konec ve 12:00

Středa 6.9. 2017  I. stupeň: výuka dle rozvrhu, konec v 11:25

II. stupeň: výuka dle rozvrhu, konec ve 12:20

V dalších dnech probíhá výuka dle rozvrhu.

Ve čtvrtek 29.6. 2017 jsme se v Jiráskově divadle rozloučili s žáky 9. tříd. Deváťáci se sami ujali režie i moderování a připravili si pro rodiče a kamarády taneční vystoupení. Nejvíce publikum pobavily taneční kreace trpaslíků a Sportovní den podle 9.A, velké ovace sklidili i úvodní "sexy dancers". Za školní práci přišel žákům poděkovat pan ředitel Ladislav Vlachý, na promítaných videích bylo zajímavé sledovat změnu, která za devět let u dětí nastala. Po předávání vysvědčení, květin, pamětních listů a medailí zazněla sálem společná píseň od písničkáře Pokáče Co z tebe bude.

Přejeme všem absolventům mnoho úspěchů v dalším studiu.

Poděkovat se sluší všem, kteří nám pomáhali s přípravou a realizací: paní učitelce Syrové za taneční lekce, panu Valentovi za profesionální fotografování, Radkovi za pořízení videa a slečnám ze 7.A.

Velké poděkování si zaslouží Tomáš Ficbauer za obsluhu počítače v zákulisí.

Na všechna videa se můžete podívat na youtube kanálu Karlovky: Devět let s 9.B, Sportovní den podle 9.A

První den ve škole

FOTOGALERIE ZDE.

Ve čtvrtek 22. června si v Senátu PČR převzalo 49 školních Ekotýmů z celé České republiky mezinárodní titul Ekoškola. Naše Karlovka měla tu čest k nim patřit!
Ekoškola je mezinárodní vzdělávací program, žáci se učí o environmentálních tématech a zároveň sami usilují o minimalizaci odpadů, úspory energie či vody a zlepšují prostředí své školy i jejího okolí.
Pomocí metodiky 7 kroků zakládají žáci celoškolní ekotým, analyzují současnou situaci na škole v 9 tématech (voda, energie, odpady, prostředí, šetrný spotřebitel, doprava, klimatické změny, biodiverzita a jídlo) a navrhují zlepšení, které se snaží posléze naplnit. Součástí je i propojení s místní komunitou a informování veřejnosti.

Rozhodnutí ředitele školy o otevření tří 1. tříd ve školním roce 2017/2018 naleznete v příloze.

Rozhodnutí o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od školního roku 2017/2018 naleznete v příloze článku.

po 04 zář, 2017 07:50 - 08:35
Zahájení školního roku