Informační systém školy

baka2oom  HTTP přístup              baka2oom  HTTPS přístup

Ve čtvrtek 29.6. 2017 jsme se v Jiráskově divadle rozloučili s žáky 9. tříd. Deváťáci se sami ujali režie i moderování a připravili si pro rodiče a kamarády taneční vystoupení. Nejvíce publikum pobavily taneční kreace trpaslíků a Sportovní den podle 9.A, velké ovace sklidili i úvodní "sexy dancers". Za školní práci přišel žákům poděkovat pan ředitel Ladislav Vlachý, na promítaných videích bylo zajímavé sledovat změnu, která za devět let u dětí nastala. Po předávání vysvědčení, květin, pamětních listů a medailí zazněla sálem společná píseň od písničkáře Pokáče Co z tebe bude.

Přejeme všem absolventům mnoho úspěchů v dalším studiu.

Poděkovat se sluší všem, kteří nám pomáhali s přípravou a realizací: paní učitelce Syrové za taneční lekce, panu Valentovi za profesionální fotografování, Radkovi za pořízení videa a slečnám ze 7.A.

Velké poděkování si zaslouží Tomáš Ficbauer za obsluhu počítače v zákulisí.

Na všechna videa se můžete podívat na youtube kanálu Karlovky: Devět let s 9.B, Sportovní den podle 9.A

První den ve škole

FOTOGALERIE ZDE.

Ve čtvrtek 22. června si v Senátu PČR převzalo 49 školních Ekotýmů z celé České republiky mezinárodní titul Ekoškola. Naše Karlovka měla tu čest k nim patřit!
Ekoškola je mezinárodní vzdělávací program, žáci se učí o environmentálních tématech a zároveň sami usilují o minimalizaci odpadů, úspory energie či vody a zlepšují prostředí své školy i jejího okolí.
Pomocí metodiky 7 kroků zakládají žáci celoškolní ekotým, analyzují současnou situaci na škole v 9 tématech (voda, energie, odpady, prostředí, šetrný spotřebitel, doprava, klimatické změny, biodiverzita a jídlo) a navrhují zlepšení, které se snaží posléze naplnit. Součástí je i propojení s místní komunitou a informování veřejnosti.

Rozhodnutí ředitele školy o otevření tří 1. tříd ve školním roce 2017/2018 naleznete v příloze.

Rozhodnutí o přijetí žáků k základnímu vzdělávání od školního roku 2017/2018 naleznete v příloze článku.

Soutěžní sběr papíru na podporu přírodovědného centra školy bude prodloužen do soboty 8. 4. Školní dvůr bude otevřen od 10 do 12 hodin.

Školní jídelna ZŠ Nový Bydžov hledá pomocnou kuchařku (i nevyučenou) na zástup dlouhodobě nemocné. Doba zástupu: minimálně do listopadu 2017. Bližší informace na tel.: 495 493 566. Jen pro vážné zájemce. Potřebujeme kuchařku, ne zájemce o razítko pro Úřad práce.

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis