Informační systém školy

baka2oom  HTTP přístup              baka2oom  HTTPS přístup

čtvrtek, 29 červen 2017 22:12

Slavnostní vyřazení deváťáků

Ve čtvrtek 29.6. 2017 jsme se v Jiráskově divadle rozloučili s žáky 9. tříd. Deváťáci se sami ujali režie i moderování a připravili si pro rodiče a kamarády taneční vystoupení. Nejvíce publikum pobavily taneční kreace trpaslíků a Sportovní den podle 9.A, velké ovace sklidili i úvodní "sexy dancers". Za školní práci přišel žákům poděkovat pan ředitel Ladislav Vlachý, na promítaných videích bylo zajímavé sledovat změnu, která za devět let u dětí nastala. Po předávání vysvědčení, květin, pamětních listů a medailí zazněla sálem společná píseň od písničkáře Pokáče Co z tebe bude.

Přejeme všem absolventům mnoho úspěchů v dalším studiu.

Poděkovat se sluší všem, kteří nám pomáhali s přípravou a realizací: paní učitelce Syrové za taneční lekce, panu Valentovi za profesionální fotografování, Radkovi za pořízení videa a slečnám ze 7.A.

Velké poděkování si zaslouží Tomáš Ficbauer za obsluhu počítače v zákulisí.

Na všechna videa se můžete podívat na youtube kanálu Karlovky: Devět let s 9.B, Sportovní den podle 9.A

První den ve škole

FOTOGALERIE ZDE.