Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
pondělí, 14 říjen 2019 19:51

Ekomládě 2019 aneb Živá voda v Hořicích

Letos již podruhé jsme se zúčastnili velmi pěkně připravené soutěže určené pro mladé ekology a přírodovědce na Zemědělské akademii v Hořicích. Náš čtyřčlenný tým vybojoval krásné 5. místo a v konkurenci starších deváťáků prokázal své schopnosti. Martin, Matěj, Kája a Milan z 8. třídy soutěžili v biologii, fyzice, chemii a matematice - vše sjednocené na téma Živá voda. Stanoviště s úkoly byla velmi rozmanitá, nápaditá, praktická i teoretická, poznávací i hravá. Všichni čtyři bojovníci se shodli, že příští rok tu medaili již určitě vybojují. Budeme jim držet palce.

Za ekotým osmáků Mgr. Zuzana Sirotková