Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
pátek, 01 listopad 2019 14:20

Halloween aneb uspávání broučků v 1. třídách

Na pátek 25. října se děti z prvních tříd náležitě připravovaly. Během celého týdne kreslily, vyráběly a také zkoušely nová slovíčka při angličtině. Vyvrcholením příprav byl pátek. Děti přišly v kostýmech a přinesly si lampiony či jiná světýlka. První cesta vedla do ZŠ v Palacké ulici, kde jsme navštívili výstavu. Téměř všichni byli odvážní a navštívili „strašidelné sklepení“, kde se zvládli i pod dozorem strašidel podepsat. Děkujeme za pozvání.

Následovalo uspávání broučků, které si děti během příprav vyrobily. Broučky jsme uložili do postýlek z listí. Připomněli jsme si, jak je to s broučky v zimě. Abychom je hezky uspali, řekli jsme jim říkanku a zazpívali ukolébavku. Po příchodu do školy čekaly děti soutěže a pracovní list. Všichni dostali za svoji práci diplom a sladkou odměnu.

Mgr. Irena Tobolková , Mgr. Martina Tomková Kebortová