Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
středa, 13 listopad 2019 20:27

Divadelní představení Velká bankovní loupež

Dne 13. listopadu vyjely třídy 7. A a 8. C za kulturou do Pardubic. V tamním Východočeském divadle žáci zhlédli hru Velká bankovní loupež, komedii fraškového typu plnou gagů a slovních hříček. Rozhodně se nejednalo o klasickou bankovní loupež, což potvrzuje i fakt, že dlouho nebylo jasné, kdo vlastně krade. Hlavní hrdinové se dostávali do mnoha krkolomných situací odehrávajících se nejen v prostředí banky, ale i větracího potrubí či sklápěcí postele.
Dle reakcí publika během samotného představení bylo zřejmé, že výběr divadelní hry byl trefou do černého. Už se těšíme na příště.

Mgr. Kubincová, Mgr. Sirotková