Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
středa, 18 prosinec 2019 13:24

Vánoční besídka 5. tříd

Vystoupení dětí a předvánoční setkávání s rodiči jsou v každé třídě na prvním stupni již dlouholetou tradicí. Letošní páťáci pojali besídku netradičně. Hlavní myšlenkou byla vzájemná spolupráce a propojení tříd 5. A, 5. B i 5. C do jednoho velkého kolektivu. V prostorách školní jídelny se sešlo 130 diváků a 56 účinkujících. Program byl pestrý, děti rodičům sehrály krátký příběh o narození Ježíška, vtipnými scénkami je seznámily s vánočními tradicemi, zahrály koledy na hudební nástroj zvaný bobotubes, tělo rozhýbaly při vánočním tanci a rozloučily se společnou písní od Karla Gotta. Toto setkání zpříjemnilo i občerstvení podávané přímo dětmi. Rodiče si domů odnášeli kromě příjemného zážitku i vánoční poselství přímo od srdíček dětí ukrytá v oříšku.

třídní učitelky 5. tříd