středa, 14 říjen 2020 11:30

Podmínky péče o děti od 3 do 10 let

Vážení rodiče,
postup pro uplatnění péče o děti ve věku 3 – 10 let na naší škole je následující.

Požadavky na péči o děti ve věku od 3 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci:

bezpečnostních sborů;
obecní policie;
poskytovatelů zdravotních služeb a orgánů ochrany veřejného zdraví; příslušníci ozbrojených sil;
zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle
zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách;
sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech
podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách;
sociální pracovníci a další odborní pracovníci vykonávající činnosti podle zákona č.
359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí;
zaměstnanci určené školy nebo školského zařízení;

předávají zaměstnavatelé odboru školství Krajského úřadu Královéhradeckého kraje souhrnně za všechny výše uvedené zaměstnance.

Zaměstnavatelé ze správního obvodu ORP Hradec Králové předávají požadavky Mgr. Martinu Strunovi, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 607 094 574.

Zaměstnavatelé ze správních obvodů ostatních ORP v Královéhradeckém kraji předávají požadavky Mgr. Svatavě Odlové, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 736 521 855.

Požadavky předává zaměstnavatel v přiložené tabulce.

Škola následně dostane informaci od Krajského úřadu Královehradeckého kraje.
Škola je pro péči o děti otevřena od 6:00 – 18:00 (záleží na vašich konkrétních požadavcích).

Pro vstup do školy využijte vchod C (od školní jídelny).

Péči o děti poskytují vychovatelky školní družiny společně s asistenty pedagoga.
V dopoledním programu se budeme zaměřovat na plnění distanční výuky dle požadavků jednotlivých škol, poté bude následovat zájmové vzdělávání (obdoba školní družiny).
Pokud vaše dítě disponuje notebookem, chytrým telefonem nebo tabletem, je vhodné jej dítěti společně se sluchátky a mikrofonem dát sebou. Děti se ve škole připojí k Wi-fi síti a mohou tak dálkově pracovat.
Stravování je zajištěno formou oběda na talíř ve školní jídelně.

V případě dotazů volejte na tel. 723 587 684 Mgr. Jan Bohdanecký (ředitel školy)