Informační systém školy  baka2oom  HTTPS přístup

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
čtvrtek, 12 listopad 2015 06:11

Logopedie na Karlovce

V letošním školním roce pracují v naší ZŠ dvě logopedky, které jsou v tomto oboru plně kvalifikované. Mgr. Radka Mišíková se státní závěrečnou zkouškou z logopedie je zároveň členkou Asociace logopedů ve školství. Mgr. Jana Benešová v září dokončila 2-leté rozšiřující studium se závěrečnou zkouškou z logopedie.
Logopedii se na naší škole věnujeme již mnoho let, většina rodičů je ráda, že mají možnost již od zápisu do 1. třídy využít této služby a nedostatky ve výslovnosti svého dítěte odstranit dříve, než půjde do školy nebo případně v průběhu 1. třídy.

Logopedická péče začíná právě při zápisu, školní logoped je přítomen a v případě potřeby si budoucího prvňáčka přezkouší, pokud zjistí nedostatky ve výslovnosti, tak se s rodiči domluví na dalším postupu při jejich odstraňování. Pokud rodiče s dítětem, které má dosud špatnou výslovnost, nikam nedocházejí, je jim nabídnuta možnost docházky na logopedii přímo do školy ještě před zahájením první třídy. Logopedická péče se netýká jen předškoláků a prvňáků, ale pokud je náprava nesprávné výslovnosti náročnější, tak se v ní samozřejmě pokračuje i ve vyšších ročnících, dokud se nepodaří výslovnost upravit. Momentálně je v péči logopeda 10 dětí různého věku a z různých ročníků.
Mgr. Jana Syřišťová

Ekoplacka

Kontakt

 

ZŠ Nový Bydžov

Karla IV. 209, 504 01 Nový Bydžov
IČO: 62690957 | DIČ: CZ62690957

Tel.: 495 490 330
Email: info@karlovka.cz 

Datová schránka: kztmqbs

kontakt  obálka1

Spolupracují s námi

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis

novy-bydzov

jeraby-malina

knihovna

ap-tour

ekokom

sever-logo-nove-male

fotovalenta

 

 

Logo s www 

logo zdrava lahev

 logo ms mt 2 cele