Informační systém školy  baka2oom  HTTPS přístup

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
sobota, 27 říjen 2018 18:36

22. 10. 2018 Den věnovaný našemu státu a naší přírodě

V pondělí 22.10. 2018 jsme si s žáky připomněli výročí vzniku naší republiky. Zapojením do kampaně Stromy svobody jsme podpořili celorepublikovou akci se staletou tradicí. Chtěli jsme si připomenout to, že můžeme žít ve svobodném státě, kde se neválčí, kde máme dostatek jídla, kde žilo a žije mnoho zajímavých a moudrých lidí, kde máme svůj domov. Zasazení stromu doprovodili žáci zpěvem, připomenutím důležitých historických událostí a pozvaní hosté moudrým slovem. Vážíme si toho, že se akce mohli zúčastnit pan starosta Ing. Pavel Louda, pan místostarosta Mgr. Bohumil Orel a ředitel muzea pan Mgr. Jan Kohout.

 

 

Odpolední program jsme věnovali úklidu naučné stezky a lesa za městem. Posuďte sami, kolik odpadu naši spoluobčané dokáží vyhodit do volné přírody!! Odpoledne svítilo sluníčko, takže kromě úklidu nechyběla ani legrace. Pro velký úspěch jsme naplánovali, že na jaře se opět sejdeme a uklidíme znovu lipovou alej a přilehlý les.

Dovolte, abych poděkovala všem, kteří nám v tento den pomohli či naši akci poctili svoji návštěvou.

Děkuji Technickým službám NB za technické zabezpečení, paní Žákové za cenné rady, panu řediteli Mgr. Vlachému, paní zástupkyni Janě Syřišťové, panu školníkovi, kolegyním Mgr. Lucii Kubincové, Mgr. Pavlíně Valentové, Mgr. Petře Klapkové Dymešové, Mgr. Lence Syrové, Mgr. Valentovi a paní Ronešové.

Z. Sirotková

 

Zde si můžete prohlédnout foto ze sázení lípy.

Zde najdete více o naší kampani.

A nakonec ZDE více o Stromu svobody.

 

Ekoplacka

Akce školy

Kontakt

 

ZŠ Nový Bydžov

Karla IV. 209, 504 01 Nový Bydžov
IČO: 62690957 | DIČ: CZ62690957

Tel.: 495 490 330
Email: info@karlovka.cz 

Datová schránka: kztmqbs

kontakt  obálka1

Spolupracují s námi

vos-sos  tereza

gymnazium-novy-bydzov  sstr  eo servis

novy-bydzov

jeraby-malina

knihovna

ap-tour

ekokom

sever-logo-nove-male

fotovalenta

 

 

Logo s www 

logo zdrava lahev

 logo ms mt 2 cele