Vytisknout tuto stránku
středa, 22 duben 2015 09:17

Druhé místo na regionálním kole Coca Cola Cupu 2015 !

Ve středu 16. dubna proběhlo regionální kolo v již tradičním turnaji žáků základních škol v kopané pod názvem Coca Cola Cup. Regionální kolo se konalo v nově zrekonstruovaném areálu Slávie Hradec Králové v Orlické kotlině za velmi teplého dubnového počasí. Na regionální kolo postoupila celkem čtyři družstva a to ZŠ Karla IV. Nový Bydžov, ZŠ J.A. Komenského Nové Město nad Metují, ZŠ Sever Hradec Králové a ZŠ Mládežnická Trutnov.

Z průběhu turnaje vykrystalizovala dvojice adeptů na vítězství a to naší školy a ZŠ Sever. Při dramatickém průběhu posledního zápasu, kdy naše škola ještě tři minuty před závěrečným hvizdem vedla díky gólu Daniela Fiňka z penalty 1:0 a mohla pomýšlet nad dalším postupem, se potvrdila větší herní sehranost ZŠ Sever a naše obrana i přes velmi obětavou práci byla prolomena vytrvalým náporem ZŠ Sever, která v 37 minutě nejdříve po rohovém kopu srovnala a následně ještě stihla změnit výsledek ve svůj prospěch na konečných 2:1.

I přes uštědřenou prohru se jedná o nejlepší výsledek naší školy v turnaji Coca Cola Cupu a všem hráčům patří velké poděkování za jejich reprezentaci.

Výsledky:
Hradec Králové - Trutnov 10:0, Nové Město - Nový Bydžov 0:3, Nový Bydžov - Trutnov 2:0, Hradec Králové - Nové Město 8:0, Nové Město - Trutnov 2:8, Nový Bydžov - Hradec Králové 1:2.