so 15 kvě, 2021 - .
Karlova jízda
Karlova jízda bude! Vážení přátelé Karlovy jízdy, vzhledem k současné ... Více info
po 31 kvě, 2021 07:00 - 15:00 - altán šk. dvůr
Sběr šatstva

Charitní sběr pro Diakonii Broumov.

Více info
pátek, 30 duben 2021 14:05

Čarodějnice ve školní družině

Čarodějnický rej ve školní družině a klubu....více ve fotogalerii.

pátek, 30 duben 2021 13:53

Čarodějnická třída 2.A

V pátek 30.4. čekal ve třídě dopis z ministerstva kouzelných bytostí a vzkaz od Staré Jagy. Mohli zde být přítomni pouze ti, co splňovali věkovou hranici 20 – 380 let. Třída byla plná čarodějnic a čarodějů.
Vyzkoušeli si čarodějné malování, psaní čarobrkem i počítání pavouků. Nezapomněli i na oheň, kde si opekli buřta. Na pořadu dne byly i kouzelné lektvary a kouzlení. Všichni splnili úkoly a byli řádně připraveni na odlet při Filipojakubské noci.

čtvrtek, 22 duben 2021 11:08

Po čtyřech měsících opět spolu

Dlouhé čtyři měsíce museli počkat žáci 3. – 5. ročníků, než se osobně uvidí ve škole. Nejinak tomu bylo i pro 5. A. Mohli jsme předat v přímém přenosu ceny za krásné a povedené „Velikonoční putování“. Poděkování patří všem páťákům za perfektní plnění aktivit. Gratulujeme našim nejúspěšnějším žákům. A jak to sluší naší třídě ve škole? Posuďte sami.

Tř. uč. Kubelka

pondělí, 12 duben 2021 09:27

Ohlédnutí za dnem offline

V krátkém videu si můžete připomenout všechny aktivity, které jsme plnili v rámci dne offline. Děti sbíraly za jednotlivé činnosti body, nejvíce jich nasbírala třída 6.A! Pro šesťáky máme za odměnu připravené školní triko :) Dostanou ho po návratu do školy.