so 14 srp, 2021 - Budova II. stupně + školní dvůr
čtvrtek, 22 červenec 2021 21:17

Karlováci putují po Amazonii

Nadšenci z řad učitelů a žáků 2. stupně si prázdniny užívají na letním kempu Karlovky.

Expedice 2021 si vzala za cíl putování za domorodými indiány kmene Awa a Huaorami do Amazonie.
Domorodci obou kmenů, kteří přijali indiánská jména, si nabatikovali trička, spojují je náramky přátelství a při iniciačním obřadu získali tetování. Výpravou do divočiny a strávením chladné noci pod širákem se zocelili všichni- zejména obě šamanky Z + K. Čtvrteční plavba po Amazonce byla adrenalinovým vrcholem putování. Vzájemné bitvy obou kmenů skončily smíchem v chladných amazonských vodách. A zítra výpravu do hlubin Amazonie zakončíme paintballem a laser game.
Mír v duši a krásné léto vám přejí hrdí karlováčtí domorodci z kmenů Awa a Huaorami.

Pro budoucí 6. třídy je naplánován ve dnech 1.-3.9.2021 adaptační pobyt. Informace rodiče obdrželi prostřednictvím Bakalářů nebo je naleznete v příloze.

čtvrtek, 01 červenec 2021 13:47

Vyřazení žáků 9. tříd

V úterý 29. 6. 2021 jsme se slavnostně rozloučili s našimi deváťáky, kteří si spolu se svými učiteli připravili pro rodiče program "Hororové vyřazko". Třídní videa, vtipné scénky, taneční vystoupení, proslovy a předávání vysvědčení doprovázela slavnostní atmosféra Jiráskova divadla. Za všechny pedagogy z Karlovky jim přejeme šťastný vstup do další etapy jejich života.

Fotogalerie ZDE.

čtvrtek, 01 červenec 2021 13:26

Předávání ocenění

Jako každoročně byli v posledním týdnu školního roku 2020/2021 oceněni žáci, kteří si zaslouží uznání za své studijní výsledky. Vedení školy jim předalo poukazy na knihy, trička s logem školy nebo karlovácké ponožky. Vyhlášeny byly rovněž výsledky obou sportovních akcí a předáno ocenění za 1. místo v celostátním kole soutěže Matematický klokan. Děkujeme SRPŠ za příspěvek na nákup odměn pro žáky.