rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

so 11 úno, 2023 20:00 - - Jiráskovo divadlo
po 13 úno, 2023 - .
po 13 bře, 2023 - Horní Maršov
Ekopobyt 6.B

Škola v přírodě

Více info
po 13 bře, 2023 - Pardubické chaty
st 15 bře, 2023 - Horní Maršov
Ekopobyt 2.B

Škola v přírodě

Více info
so 18 bře, 2023 - Budova I. a II. stupně
čt 13 dub, 2023 16:00 - - třídy I. a II. stupně

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

Akce
pondělí, 30 leden 2023 17:40

Zdravá 5 na Karlovce

V průběhu minulého týdne se první, druhé a páté ročníky zapojily do akce s názvem Zdravá 5. Vážíme si iniciativy Nadačního fondu Albert, který pro děti hravou a přívětivou cestou poskytuje velmi přínosné a cenné informace a prožitky v oblasti zdravého stravování. Poděkování patří lektorce Radce Drobné za perfektní organizaci a vedení celého projektu.

pondělí, 30 leden 2023 17:33

Historici bodují

Naši šampióni pro Vás mají skvělou zprávu stran dějepisné olympiády. V konkurenci několika desítek žáků základního škol a nižších stupňů gymnázií jsme si neudělali ostudu, ba co víc, Filipu Vaněčkovi se podařilo získat úctyhodné dvanácté a Tomáši Pšeničkovi dokonce třetí místo v okresním kole a je šance, že bude pozván do kola krajského. Sportu zdar, dějepisu zvláště - hoši, děkujem!

Mgr. Pavel Musílek

čtvrtek, 19 leden 2023 07:20

Úspěch v recitační soutěži

Ve středu 18. ledna jsme se zúčastnili regionální recitační soutěže pořádané DDM Nový Bydžov. Kategorii prvních a druhých tříd naši recitátoři naprosto opanovali, na třetím místě se umístila Amálie Mládková, druhou příčku získala Isabel Šedivá a pro pomyslné zlato v této kategorii si přišla Kristýnka Menclová.
Výborně se nám dařilo i v kategorii nejvyšší, která byla určena pro recitátory z osmých a devátých ročníků. První místo patřilo po zásluze Anně Trutnovské, druhou příčku obsadila Victoria Weag a dělené třetí místo získala Anna Šustrová.

12. 1. 2023 se uskutečnilo v Předměřicích nad Labem 2. kolo futsalové ligy. Bohužel se našim mladším nadějím nepodařilo v obrovské konkurenci sportovních škol (ZŠ Sever, ZŠ Ohrazenice) prodrat do dalšího kola, a tak pro nás letošní futsalová cesta skončila. I když postup tentokrát nevyšel, velké poděkování za reprezentaci naší školy patří žákům Burešovi, Jiřičkovi, Novákovi, Térovi, Stoklasovi, Dymešovi a Veinlichovi. 

Mgr. Milan Stránský