rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

so 14 srp, 2021 - Budova II. stupně + školní dvůr
EKO škola
čtvrtek, 03 červen 2021 13:20

Co nového v naší Ekoškole?

1) přivítali jsme u nás naše budoucí prvňáčky a v námořnickém duchu vypluli na společnou plavbu Karlovkou
2) nainstalovali mlhovač na školním dvoře pro horké červnové dny
3) pořídili nové obyvatele do vitríny v prvním patře (oblovky se již ubytovaly)
4) zabudovali nový sud na dešťovou vodu

pondělí, 17 květen 2021 14:05

Obhájili jsme mezinárodní titul Ekoškola!

V dubnu proběhl na naší škole audit programu Ekoškola, do kterého jsme zapojeni již od roku 2008. Titul Ekoškola, nejvyšší stupeň mezinárodního ocenění, jsme tak obhájili již počtvrté. V závěrečné zprávě jsme obdrželi souhrn silných a slabých stránek jednotlivých posuzovaných oblastí a celkové shrnutí kvality realizace programu na škole.

Zde si dovolím citovat z výsledků auditu: „Ve škole existuje stabilní zaštítění Ekoškoly v paní koordinátorce Sirotkové, která má velkou aktivní podporu ostatních pedagogů napříč celou školou. Škola organizuje řadu akcí jak pro žáky, tak pro veřejnost a dává o své činnosti vědět všemi možnými způsoby, včetně využití sociálních sítí. Též kvalita vzdělávání v ekologických tématech je na vysoké úrovni a stojí za ocenění.

čtvrtek, 29 duben 2021 10:38

Kampaň obyčejného hrdinství

Naše třída 3. B přijala výzvu a zapojila se do akce Kampaň obyčejného hrdinství. Cílem bylo zapojit co nejvíce lidí z okolí do aktivit, které podporují udržitelný způsob života jednotlivců i domácností.
Kampaň trvala jeden týden. Po dobu sedmi dní se žáci, rodiče, kamarádi zapojili do plnění výzev, které vedou ke zlepšení životního prostředí. Každý zapojený jednotlivec si mohl vybrat jednu až šest výzev, které se snažil v maximální míře naplňovat a své úspěchy si zaznamenával.

středa, 28 duben 2021 10:58

EKO MASTER ŠÉF chodí na Karlovku!

Na Karlovce to frčí :) Naše škola nemá slovo EKO pouze v názvu. My EKO myslíme a také žijeme. Den Země, který slavíme 22. dubna, jsme si tentokrát užili s vařečkou v ruce. Na začátku byl nápad přimět děti, aby zase jednou strávily den mimo své online učebny. A povedlo se! Zrodila se myšlenka, že všichni Karlováci budeme vařit. Ale když vařit, tak jako vždy ekologicky. Cílem celodenní aktivity bylo si uvědomit, co pomůže nám i planetě k trvale udržitelnému životu.