čtvrtek, 23 květen 2024 19:23

Titul absolutního vítěze v literární soutěži

Ve čtvrtek 23. května jsme se v rámci druhého stupně zúčastnili již tradiční soutěže o Literární cenu Antonína Lauterbacha, která se koná v Klicperově domě v Chlumci nad Cidlinou. Karlovku na soutěži reprezentovala tři děvčata, za kategorii 6. a 7. tříd Terezka Hanousková a Barunka Popelková, za žáky 8. a 9. tříd Nela Vejrová, která získala za svůj výkon krásné druhé místo.

Kromě klasických tří prvních míst porota uděluje ještě cenu absolutního vítěze napříč všemi kategoriemi. Absolutní vítězkou tohoto ročníku se stala Terezka Hanousková. Všem děvčatům děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy a velmi si vážíme jejich zájmu o literaturu.

Mgr. Lucie Kubincová