čt 17 čvn, 2021 - Staroměstská
Převzetí zelené vlajky Ekoškoly

Slavnostní převzetí titulu Ekoškola a zelené vlajky Ekoškoly.

po 21 čvn, 2021 - Sportoviště města
Sportovní den II. stupně

Sportovní den určený pro žáky 6.-9. tříd.

čt 24 čvn, 2021 07:00 - 20:00 - Sportring
Olympiáda I. stupně

Olympiáda žáka 1.-5. tříd.

út 29 čvn, 2021 16:00 - - Jiráskovo divadlo
Slavnostní vyřazení žáků 9. tříd
Slavnostní předávání vysvědčení absolb´ventům školy. Pouze pro zá... Více info
úterý, 25 květen 2021 14:58

Z pohádky do pohádky

Máte rádi pohádky? My ano. A znáte je všechny? My jsme se o tom chtěli přesvědčit. Čekalo na nás 12 pohádkových postav z různých pohádek. Prvním úkolem bylo poznat, kdo to je a do které pohádky patří. Čekala na nás čarodějnice, čert, tříhlavý drak, duch, princ Bajaja, vodník, čert i trpaslík a mnoho dalších.

Nejtěžší úkol byl ten, kde jsme poznávali údaje a přiřazovali je k jednotlivým postavám. Víte, kdo dohlíží na zahradníky a kuchaře? Kdo musí dát svoji dceru drakovi? Koho proměnil Rumburak v hrdličku? Kdo tě postraší na hradě? Kdo má 6 očí? Čí kamarád je Lucifer? Pokud neznáš odpovědi, přijď se nás zeptat do 2.A, protože my to už všechno víme.