čt 17 čvn, 2021 - Staroměstská
Převzetí zelené vlajky Ekoškoly

Slavnostní převzetí titulu Ekoškola a zelené vlajky Ekoškoly.

po 21 čvn, 2021 - Sportoviště města
Sportovní den II. stupně

Sportovní den určený pro žáky 6.-9. tříd.

čt 24 čvn, 2021 07:00 - 20:00 - Sportring
Olympiáda I. stupně

Olympiáda žáka 1.-5. tříd.

út 29 čvn, 2021 16:00 - - Jiráskovo divadlo
Slavnostní vyřazení žáků 9. tříd
Slavnostní předávání vysvědčení absolb´ventům školy. Pouze pro zá... Více info
čtvrtek, 10 červen 2021 10:54

Dětský den 3. B a 5. B

První červnový den jako tradičně patří dětem. Žáci 5. B připravili pro mladší kamarády ze 3. B celodenní zábavný program. Přesunuli jsme se do areálu DDM, kde jsme trávili dopoledne plné her a soutěží. Pod taktovkou páťáků plnili třeťáci zajímavé úkoly, zaměřené na svět živočichů a rostlin, životního prostředí a jeho ochrany. Za všechny splněné úkoly dostali sladkou odměnu a pozvání na zmrzlinu od třídní učitelky. Svůj sváteční den si všechny děti moc užily a odcházely s úsměvem na tváři.

Eva Svatoňová, Pavlína Valentová