čtvrtek, 12 květen 2022 14:20

Mc Donald´s cup

V pátek 29.4.2022 se nám opět po dvou letech přihlásil Mc Donald´s cup. Jak je již zvykem i naše škola toho byla součástí. V nabité konkurenci jsme nakonec obsadili dvě druhá místa (tzn. v kategorii 1.-3. a 4.-5. ročník). K postupu nám v každé kategorii chybělo jedno vítězství. I tak se nemáme za co stydět a kluci zaslouží pochvalu.

V mladší kategorii nás reprezentovali: Tér, Svatoň, Páll, Brzek, Pražák, Bartůněk, Spejchal a Világi. Ve starší: Farský, Rygl, Pšenička, Skalický, Svatoň, Veinlich, Sedláček, Kymr, Khelil a Drábek.

Klukům za reprezentaci školy děkujeme a těšíme se na další ročník.

Mgr. Milan Stránský