úterý, 05 květen 2015 16:13

Čarodějnická škola v 1. třídách

Ve čtvrtek 30. dubna přišli do prvních tříd čarodějové a čarodějnice. Pod vedením „hlavní čarodějky" se snažili všichni splnit úkoly připravené od pavouků, žab a čarodějů. Zvládli zazpívat písničku pro čarodějnice a čarodějnický tanec. V druhé části dopoledne žáci 5. A připravili na školním dvoře soutěže:

lektvar plný pohádek, čarodějnický hop a skok, u smradlavé bačkory, magické oko Baby Jagy, slet čarodějnic, kouzelný lektvar, čarovný komín, pozor, bažina, šup s tebou do kotle a splašený kůň Baby Jagy. Po splnění všech úkolů navštívily děti raut připravený též žáky páté třídy. Na výběr měly zákusky, sušenky, klobásky či různé slané dobrůtky.
Děkujeme za skvělou organizaci, úžasný přístup a dobré občerstvení všem žákům 5. A a jejich třídní učitelce Karolíně Myškové.

Naše další poděkování patří paní Hradické, díky níž na děti čekalo na školním dvoře velké překvapení v podobě dvou skákacích hradů. Děti si po splnění úkolů a občerstvení mohly „zařádit" v hradech, což se jim moc a moc líbilo.

Tobolková Irena, Firbacherová Soňa

Fotogalerie ZDE.