neděle, 20 prosinec 2015 17:48

Zimní sportovní den

Pátek 18.12. 2016 patřil na naší škole Zimnímu sportovnímu dni. Navázali jsme na loňský skvělý ročník, kdy došlo ke změně a tradiční hokejový turnaj tříd byl doplněn o další sportovní disciplíny - rychlobruslení, curling a krasobruslení. Stejně jako v minulém roce i letos bylo nejočekávanější disciplínou krasobruslení. Jeho úrověň však oproti minulému roku vzrostla, je třeba všechny třídy pochválit za důkladnou přípravu svých vystoupení. Skvělé bylo zejména vystoupení 9.A, které bylo dokonalé nejen tancem ale i kostýmy. Porotu nadchla i Stardance v podání 8.A nebo reklama na Alzu třídy 7.A.

Poděkování patří vyučujím tělesné výchovy za organizaci celého dne, zejména pak paní učitelce Syrové za pomoc třídám s jejich choreografií.

První z fotografií naleznete ve fotogalerii, fotogalerie bude postupně doplňována a těšit se můžete i na krátké video.