čtvrtek, 06 srpen 2020 12:28

Pozvánka na výstavu Zahrada Josefa Verfla

Vážení rodiče,
dovolte mi touto cestou vás pozvat na tradiční pouťový jarmark a prodejní výstavu Zahrada Josefa Verfla. Tato akce, kterou pořádá Sdružení rodičů a přátel školy při Základní škole Karla IV. ve spolupráci se zaměstnanci školy, se koná v sobotu 15. srpna a neděli 16. srpna vždy o 9 hodin do 18 hodin.

Naším cílem je pro vás připravit po oba dva dny program, který si užijete jak vy, tak vaše děti. Těšit se můžete po celou dobu konání na prezentaci živočichů přírodovědného centra, výstavu aktivit naší školy, prodejní výstavu řemeslníků, umělců a lokálních zemědělců. Zároveň vám bude k dispozici skákací hrad a občerstvení v podobě grilované kýty a italské pizzy na dvoře školy. Sobotní program bude otevírat v 9 hodin šermířské vystoupení skupiny Servus Bellum, v 11 hodin loutkové divadélko Kozlík s Vodnickou pohádkou, od 14.30 hudební skupina Kantoři a v 16.30 zahraje americký hudebník Mike Cole. Nedělní vystoupení zahájí v 9 hodin taneční skupina Diamonds Nový Bydžov, od 11 hodin proběhne ukázka výcviku dravých ptáků a ve 14.30 program ukončí pop - rockový studentský orchestr Regioband. Během neděle bude též připraven ekologický program zaměření na recyklaci elektra. Za donesený vysloužilý malý spotřebič obdržíte malý dárek.

Akce se koná za finanční podpory Nadačního fondu města Nový Bydžov a grantu města Nový Bydžov pro rok 2020.

Na akci platí aktuální nařízení Ministerstva zdravotnictví, proto vás prosíme o používání roušek ve vnitřních prostorech školy .

Těšíme se na vás a vaše děti.

S přáním hezkých prázdnin

Mgr. Jan Bohdanecký