rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

so 15 kvě, 2021 - .
Karlova jízda
Karlova jízda bude! Vážení přátelé Karlovy jízdy, vzhledem k současné ... Více info
po 31 kvě, 2021 07:00 - 15:00 - altán šk. dvůr
Sběr šatstva

Charitní sběr pro Diakonii Broumov.

Více info
pátek, 03 květen 2019 16:40

Přijímací řízení na střední školy 2019

V letošním roce byli naši žáci devátých ročníků velmi úspěšní. Pětina všech žáků devátých ročníků nastupuje na gymnázia. Do maturitních oborů je přijato 34 žáků, tedy 60 % devátých ročníků. Budeme mít studenty mj. na Gymnáziu J. K. Tyla, Gymnáziu Nový Bydžov, Hořickém gymnáziu, Pražské konzervatoři, SŠ veterinární, SPŠ stavební, SŠTŘ Nový Bydžov, SOŠ a SOU Vocelova, SPŠ potravinářské v Pardubicích a dalších školách.

 

Sedm žáků z devíti přihlášených bylo přijato na Gymnázium J. K Tyla v Hradci Králové. Dva žáci byli těsně pod čarou a v případě zájmu by tak pravděpodobně byli přijati na odvolání. Mnozí z žáků hlásících se na Gymnázium J. K. Tyla a někteří další pak byli přijati i na Gymnázium Nový Bydžov, konkrétně dvanáct žáků. V přijímacím řízení na tuto školu obsadili naši žáci prvních pět míst. Jedna žákyně pak bude studovat na Hořickém gymnáziu.

kariérový poradce
Mgr. Soňa Špičáková