so 15 kvě, 2021 - .
Karlova jízda
Karlova jízda bude! Vážení přátelé Karlovy jízdy, vzhledem k současné ... Více info
po 31 kvě, 2021 07:00 - 15:00 - altán šk. dvůr
Sběr šatstva

Charitní sběr pro Diakonii Broumov.

Více info
čtvrtek, 11 únor 2021 11:12

Škola plná umělců

Před Vánocemi jsme odeslali do domovů pro seniory v Jičíně, Mlázovicích, Semilech a Chlumci n/C balíčky plné malovaných dopisů od dětí a pedagogů. Reakce obdarovaných byly plné emocí. Radost střídalo překvapení, nechyběly ani slzy dojetí. Přišlo nám tolik pozitivních zpráv, že jsem se rozhodli v našem "dobrodiní" pokračovat.

Abychom dětem ukázali, že je důležité mít nejen ve třídě, ale i na pracovišti dobrou partu, nakoupili jsme všem pracovníkům ve škole hrníček. Ten jsme pod vedením naší výtvarnice Mgr. Lenky Syrové namalovali a spolu se záložkami od dětí z I. i II. stupně jej pošleme opět našim "spřáteleným" seniorům do jejich domovů. Snad jim opět vykouzlíme úsměv na tváři.

Do malování se zapojili téměř všichni, kteří pracují u nás ve škole. Děkujeme Vám, naši milí kolegové, že jste si udělali čas a přišli podpořit dobrou věc!

Za Ekotým Z. Sirotková a K. Soukalová