rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

po 24 říj, 2022 - .
st 26 říj, 2022 - .
čt 10 lis, 2022 16:00 - - třídy I.a II. stupně

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

čtvrtek, 08 červenec 2021 21:53

Informace k letnímu kempu (pro žáky I. stupně)

Letní kemp na Karlovce začíná  v pondělí 19.7.2021 v 8 hodin. Děti přebereme ve škole u vchodu C. Každý den budeme končit v 16 hodin. Pro účast na kempu je nutné mít posudek o zdravotní způsobilosti, který vám vystaví ošetřující dětský lékař (platnost dva roky) a vámi podepsané potvrzení o bezinfekčnosti. Tyto dokumenty je nutné odevzdat již v pondělí při nástupu. V pondělí po příchodu budeme děti testovat pomocí samotestovací sady na Covid 19.

 

Je to stejný typ testu, který jsme používali během školní docházky, odběr probíhá z přední části nosu. Pokud chcete využít váš test, nebo využít odbornou laboratoř, je to možné. S sebou na každý den si děti vezmou malý batůžek s lahví na pití, pláštěnkou, krémem na opalování, čepicí nebo kloboukem proti sluníčku. Na celý týden plavky, ručník, malý polštářek na odpolední odpočinek a přezuvky (tyto věci budeme nechávat ve škole). Kapesné necháme na vašem zvážení. Oblečení volte dle aktuálního počasí – budeme se snažit trávit čas venku.

Děti mají ve škole zajištěný oběd a dvě svačiny + pití na celý den. Na úterý a čtvrtek plánujeme výlety a budeme mít balíček jídla na celý den. V tyto dny dejte dětem vhodnou obuv. Děti mají celý pobyt včetně všech akcí na kempu zdarma.
Téma kempu budou indiáni, proto na první den dejte dětem staré světlejší tričko, které můžeme nabarvit a pokreslit.


Kemp povede Mgr. Soňa Firbacherová a Mgr. Jan Bohdanecký
V případě dotazů volejte na tel. 723 587 684 (Bohdanecký Jan).


Těšíme se na vaši účast. Tým Karlovky.