st 03 dub, 2024 -

Třídní schůzky I. a II. stupně

úterý, 24 srpen 2021 15:34

Pravidla provozu školní jídelny

• Do prostoru školy a školní jídelny smí vstoupit pouze osoba, která nejeví známky infekčního onemocnění.
• Povoluje se vstup pouze strávníkům, platí zákaz vstupu ostatních osob (doprovod, zákonný zástupce).
• V prostoru školy a školní jídelny se smí strávník pohybovat pouze se zakrytím dýchacích cest dle aktuálního nařízení Ministerstva zdravotnictví. Roušku odkládá až při samotné konzumaci pokrmu.

• Při příchodu do prostoru školy a školní jídelny je strávník povinen si vydezinfikovat ruce.
• Výdej jídla v první den nemoci žáka je možný do přinesených nádob pouze od 11.00 – 11.20
• Úhrada stravného a přihlášení k stravování na přepážce školní jídelny je možné od pondělí až do pátku od 7.00 - 15.00. Prosím, volte raději dálkovou formu úhrady stravného.
• U stolu smí sedět maximálně 6 osob
• Cizí strávníci konzumují jídlo v určeném prostoru, odděleně od žáků.
• Netestovaný žák musí dodržovat při konzumaci od ostatních vzdálenost 1,5m. Oběd konzumuje na vyhrazeném místě.

Kontakt na školní kuchyni:

Vedoucí školní kuchyně Květa Svobodová
mob. 739 049 117