čtvrtek, 16 září 2021 14:42

Týden hokeje v Novém Bydžově - náborová akce, přijď mezi nás

V sobotu 25. září budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. STADION Nový Bydžov ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku z bruslení si každé dítě navíc domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy.
Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče.

Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro jeho fyzický a osobnostní rozvoj.
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí lyžařská helma a rukavice). Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na sekretářku mládeže Terezu Klozovou (tel. 737 662 246) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. Více informací najdete na webových stránkách klubu www.stadionbydzov.cz
Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po osmé po celé České republice a celkově už podeváté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 30 000 dětí.

150 TH kluby A2