rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Akce
čtvrtek, 14 leden 2021 14:02

Žáci 2.A si náležitě užívali sněhu

Druháčci si dnes užívali sněhové nadílky, nejprve vyzkoušeli LAND-ART, kdy malovali do sněhu. Všechny to moc bavilo a vznikly krásné obrázky. Někteří si vyzkoušeli anděly do sněhu. Poté vybaveni bobami a lopatami na sníh si všichni náležitě užili jízdy u kopce.

pátek, 18 prosinec 2020 14:21

Advent na Karlovce

Předvánoční čas je na Karlovce neodmyslitelně spojen s různými aktivitami, které probíhají ve třídách a všech odděleních školní družiny i klubu. Letošní rok jsme bohužel nemohli uskutečnit oblíbené výlety, společné zpívání koled či adventní tvoření pro rodiče. I přesto naši školu ovládla předvánoční nálada, ve třídách se rozsvítily stromečky, v družinách děti vyráběly drobné vánoční dekorace a přání, pekly perníčky a cukroví. Dnešní den proběhly třídní besídky, děti si předaly dárky, ochutnaly cukroví nebo vyzkoušely některé vánoční zvyky. Prostřednictvím školního rozhlasu popřáli žáci 9. tříd spokojené vánoční svátky všem Karlovákům.

 

Žáci naší školy vyrobili během distanční výuky téměř 250 dopisů pro seniry, které zaslali elektronicky paní učitelce Syrové. Ta je následně vložila do jednotné šablony, vytiskla a z hygienických důvodů zalaminovala. Poté byly dopisy zaslány do domovů seniorů z Mlázovic, Semil, Jičína a Chlumce nad Cidlinou. Dopisy jsou nápadité, milé, kreativní, ale i vtipné a originální. Nejdůležitější je, že svým příjemcům udělaly radost. Více ve fotogalerii.

Všem žákům, kteří se zúčastnili, děkujeme!

pátek, 04 prosinec 2020 14:44

Návštěva Mikuláše, anděla a čerta

I v letošním roce navštívil naši školu Mikuláš s andělem a čertem. Zavítal mezi žáky 1.- 4. tříd. Děti a paní učitelky se na tento den svědomitě připravily a zvolily netradiční andělské a čertovské převleky. Mikuláš spravedlivě ocenil pilné a šikovné žáčky, nezbedníkům pak čert podle záznamu z černé knihy náležitě vyčinil. Prvňáčci si kromě zlatých dukátů odnesli i nové slabikáře, z kterých měli upřímnou radost.