pátek, 02 říjen 2020 06:03

Rafťáci zdraví ze školy v přírodě

Čtvrtek byl ve znamení vody. Prožili jsme ho v nádherné přírodě kolem rybníku Dubáku. Top výlet byly rafty:)
Pro všechny i pro pana učitele to byl neskutečný zážitek! Večer jsme si prošli stezku odvahy.

čtvrtek, 01 říjen 2020 14:42

Škola v přírodě - den třetí

Středeční horská túra byla náročnější, ale my jsme to zvládli! Více ve fotogalerii.

středa, 30 září 2020 08:34

Učíme se venku...

Žáci 2. tříd prožili jeden z projektových dnů s názvem Učíme se venku aneb poznáváme naše město Nový Bydžov. I přesto, že po celý den panovalo nevlídné počasí, si prohlédli několik historických památek města.

úterý, 29 září 2020 20:26

Škola v přírodě - den druhý

Dnes jsme vyráběli lodičky, které jsme poté pouštěli po řece Smědé. Zastavili jsme se u řeky a lovili vodní živočichy. Ve včelí učebně jsme pozorovali nejhezčí vodní potvůrky pod mikroskopem.