rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

po 03 dub, 2023 14:00 - 17:00 - 1. B (přízemí staré budovy)
út 04 dub, 2023 14:00 - 17:00 - 1. B (přízemí staré budovy)
čt 13 dub, 2023 16:00 - - třídy I. a II. stupně
čt 20 dub, 2023 -
pá 21 dub, 2023 -
Den Země

Ekologická aktivita

Více info

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

Akce
pátek, 31 březen 2023 20:32

Den bláznivých účesů

Čtvrtek 30. března se nesl v duchu velké kreativity, fantazie a především odvahy se trochu odvázat, neboť se konal Den bláznivých účesů. A tak se barvilo, tužilo, stříhalo i holilo, krášlilo nejrůznějšími a nejprapodivnějšími ozdobami a na výsledek se můžete podívat uvnitř článku v naší fotogalerii. 

 

Mgr. Lucie Kubincová

Ve dnech 22. a 23. března se v prostorách DDM uskutečnila soutěž v poznávání živočichů. Soutěžilo se mezi malými i velkými a ve hře bylo více než 350 zvířat. Naši žáci nám udělali velkou radost a v každé kategorii obsadili skvělá místa. Amálka Drobná z 2. A vyhrála v kategorii nejmladších, Verunka Novotná z 5. B získala 3. místo v kategorii 3. až 5. tříd.

Mezi druhostupňovými nás potěšila svým úspěchem Anička Hejcmanová ze 7. B, pro kterou byla soutěž premiérou. I mezi nejstaršími jsme slavili úspěch. Na medaili jsme sice nedosáhli, ale 4. a 6. místo Natálie Kosové z 8. C a Alexe Vojtěcha z 9. B stojí určitě za velkou pochvalu, protože konkurence byla veliká.

úterý, 28 březen 2023 19:52

Exkurze do Mladé Boleslavi

V úterý 28. 3. 2023 jsme se zúčastnili s žáky osmého ročníku exkurze do výrobního závodu Škoda v Mladé Boleslavi. Prohlédli jsme si část lisovny a také montáž jednotlivých součástí vozů. Po zhlédnutí výrobních prostor jsme navštívili muzeum, kde jsme se seznámili s historií loga, s vývojem aut a prohlédli jsme si téměř všechny modely, které zde vznikly. Dozvěděli jsme se mnoho nových a zajímavých věcí a samozřejmě i základní informace o firmě a třeba i to, že zde můžeme také studovat. Exkurze se nám moc líbila a klidně bychom jeli znovu.

Ing. Pavlína Nožičková

úterý, 28 březen 2023 10:16

Vlastivědné tvůrčí dílny

V úterý 27. března naši školu navštívila spisovatelka a ilustrátorka Lucie Seifertová. Povyprávěla nám o tom, jak se stala spisovatelkou a ukázala nám spoustu knih. Při svém vyprávění nám předvedla postup, jak kniha vzniká. Čtvrťáci si společně vytvořili leporelo s názvem Karel IV., páťáci se věnovali nejstarším českým dějinám. Vytvořené dílo nám paní spisovatelka s laskavostí podepsala. Jelikož jsme byli s programem moc spokojeni, určitě paní Seifertovou ještě někdy pozveme.

za čtvrtvé a páté třídy Mgr. Tomková