rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

Poradna
středa, 02 listopad 2022 10:51

Projekt zaměřený na výzkum dysgrafie

Ve dnech 31. 10. 2022 a 2. 11. 2022 se na naší škole uskutečnil projekt, který byl zaměřen na výzkum dysgrafie s názvem Výzkum pokročilých metod diagnózy a hodnocení vývojové dysgrafie založených na kvantitativní analýze online písma a kresby. Výzkum probíhá ve spolupráci se špičkovými odborníky v oboru. Paní učitelky 3. a 4. tříd vytipovaly děti s grafomotorickými obtížemi či diagnostikovanou dysgrafií a oslovily jejich rodiče. Rodiče, pokud souhlasili, vyplnili informovaný souhlas a tyto děti byly zařazeny do studie. Vlastní testování proběhlo na půdě školy, kam zavítal vyškolený pracovník výzkumného týmu, který děti mající souhlas rodičů otestoval.

pátek, 09 září 2022 11:01

Informace k přijímacímu řízení na SŠ

V příloze naleznete informace, které se týkají přijímacího řízení na střední školy. V případě nejasností kontaktujte kariérovou poradkyni Mgr. Soňu Špičákovou.

středa, 02 prosinec 2020 10:45

Preventivní aktivity na Karlovce

V rámci prevence rizikového chování je na naší škole realizován program Zdravý kolektiv, jehož cílem je rozvoj pozitivního sociálního chování a výchova k předcházení a minimalizaci rizikových projevů chování. Ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Prostor Pro realizujeme ve vybraných třídách I. stupně dlouhodobý preventivní program My kolektiv, ve vybraných třídách II. stupně pak dlouhodobý program Vztahy a komunikace.

Zájemci o připravení přihlášek na školy s TZ, kteří podle instrukcí vyplnili do 8. 11. údaje v systému Bakalář, budou mít přihlášky k vyzvednutí v kanceláři školy proti podpisu v termínu od 13. 11. vždy v čase 7:30 – 14:30. Vyzvednout může přihlášky žák osobně nebo jeho zákonný zástupce.