rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

po 24 říj, 2022 - .
st 26 říj, 2022 - .
čt 10 lis, 2022 16:00 - - třídy I.a II. stupně

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

EKO škola
čtvrtek, 28 duben 2022 14:20

22. duben....oslavy Dne Země na Karlovce

Jako Ekoškola jsme se v tento den věnovali naplno oslavám svátku naší Země. Deváté ročníky měly možnost výběru aktivit - někteří sportovali v hradeckých lesích, jiní odjeli na historickou exkurzi na hrad Kost. Pod vedením zkušených kuchařek skupinka deváťáků připravovala ekologicky šetrné pokrmy a dvacítka statečných se vydala připravovat lesní běh pro šesťáky na naši naučnou stezku Les Chlum a okolí. Šesťáků na start v terénu přišlo opravdu hodně. Přes 70 odvážlivců se vydalo plnit úkoly, které v sobě zahrnovaly jedno téma. Pro letošní rok jsme vybrali Slunce.

Dne 22.4.2022 se v naší škole uskutečnil jeden z projektových dnů – Den Země. Letos jsme tento svátek pojali netradičně. Využili jsme šikovnosti starších dětí, které své zkušenosti předávali dětem z 1. B. Počasí nám neskutečně přálo. Po několika proplakaných dnech se na nás celou cestu usmívalo sluníčko, které svůj úsměv přeneslo i na děti. Hned na začátku našeho přírodovědného putování se děti rozdělily do věkově smíšených skupin, v kterých cestou do nedalekých Skřivan plnily různé úkoly spojené s přírodou a naším regionem. Za pomoci čtvrťáků se zapojili i ti nejmenší a po celou cestu jim velcí kámoši byli oporou a průvodci.

pondělí, 04 duben 2022 22:28

Ukliďme Česko 2022

I letos jsme se zapojili do úklidové akce a vysbírali odpadky v okolí školy. A že jich nebylo málo! Děkujeme ochotným osmákům a deváťákům, které neodradila zamračená obloha a přišli pomoci.

Ekotým

pátek, 25 březen 2022 08:59

Akce ukliďme Česko

Ve středu 30.3.2022 se naše škola připojí k tradiční akci Ukliďme Česko. Sejdeme se před školou ve 14 hodin. Pytle na sběr odpadu a rukavice jsou zajištěny, nezapomeňte na boty do přírody, vydáme se na stezku Les Chlum a okolí. Bližší informace u paní učitelky Sirotkové.