rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

st 23 pro, 2020 - .
Vánoční prázdniny

Vánoční prázdniny od 23.12. 2020 do 3.1. 2021.

Více info
Škola
středa, 25 listopad 2020 14:47

Organizace výuky od 30.11. 2020

Informace pro žáky I. stupně
Od pondělí 30. 11. 2020 dojde k obnovení prezenční výuky pro žáky I. stupně.
Žáci 3. tříd – z organizačních důvodů změna rozvrhu hodin, v úterý ukončení výuky po 4. hodině, v pátek po 5. hodině.
Vstup do školy: je umožněn pouze žákům a to od 7:20, zákonní zástupci do školy vstupují do prostoru školy pouze za účelem úředního jednání, případně za účelem odebrání oběda v době distanční výuky. Z organizačních důvodů je umožněn kontinuální vstup žáků do budovy a prodloužena doba, po kterou mohou žáci vstoupit do školy.
Školní družina: otevřena od 6 do 16 hodin, platí nutnost dodržení homogenních skupin, o každou třída 1. – 3. ročníku bude pečovat jedna vychovatelka, platí harmonogram příchodů a odchodů žáků. Vychovatelky si žáky přebírají u vstupních dveří C.
Školní klub pro žáky 4.-5. ročníku: uzavřen.

pondělí, 16 listopad 2020 10:05

Průvodce 9. ročníkem

V příloze článku naleznete všechny důležité informace od kariérového poradce, které se týkají přijímacího řízení na střední školy.

úterý, 10 listopad 2020 20:39

Činnost školy v době nouzového stavu

Naše škola byla rozhodnutím Krajského úřadu v Hradci Králové zařazena do sítě škol, které pečují v době nouzového stavu o děti vybraných profesí. Těmto dětem se věnují vychovatelky školní družiny a asistentky pedagoga. Dopoledne děti plní úkoly v rámci distanční výuky, odpoledne je určeno odpočinkovým aktivitám a pobytu venku. V současné době naši školu navštěvuje 30 dětí z řad zdravotníků, učitelů a zaměstnanců sociálních služeb. O jejich spokojenosti svědčí přiložené fotografie.

úterý, 10 listopad 2020 20:21

Nikdo nemá zůstat sám

Nikdo nemá zůstat sám...to je motto akce, kterou zorganizovala skupina učitelů z Karlovky. Jelikož i nás tíží doba, kdy nemůžeme vidět své žáky, příbuzné a přátelé, rozhodli jsme se alespoň trochu zpříjemnit dny těm, kteří jsou v dnešní podivné době ještě opuštěnější.... lidem v domovech pro seniory. Naši žáci píší dopisy a malují obrázky, které předáme v Domově sociálních služeb v Semilech, v Domově pro seniory v Jičíně a V Podzámčí v Chlumci nad Cidlinou. Věříme, že svým adresátům udělají radost!