Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

so 11 úno, 2023 20:00 - - Jiráskovo divadlo
po 13 úno, 2023 - .
po 13 bře, 2023 - Horní Maršov
Ekopobyt 6.B

Škola v přírodě

Více info
po 13 bře, 2023 - Pardubické chaty
st 15 bře, 2023 - Horní Maršov
Ekopobyt 2.B

Škola v přírodě

Více info
so 18 bře, 2023 - Budova I. a II. stupně
čt 13 dub, 2023 16:00 - - třídy I. a II. stupně

zskarlovkanb

čtvrtek, 05 leden 2023 19:07

Den čtvrtý - den odpočinkový

Sice píšeme den čtvrtý, ale lyžařsky to měl být den třetí a ten bývá kritický. Navíc nás nepřízeň počasí nepustila na sjezdovky. Zvolili jsme tedy náhradní variantu a vypravili jsme se do iQLandie Liberec. Odnášíme si odtamtud spoustu skvělých zážitků a naše IQ jsme zase o něco zvýšili :). Odpolední program vyplnily zimní sportovní hry na suchu, kdy děti soutěžily v duchu Krčmáře, Ledecké a dalších zvučných jmen českých sportovců. Večer nám vyplnil turnaj v deskových hrách. No a pak šupky dupky na kutě. Dobrou noc!

Mgr. Milan Stránský