rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

úterý, 04 červen 2024 10:24

Dvoudenní výlet do Králík

Školní družiny Kopretina, Broučkové a Berušky vyjely na konci května na dvoudenní výlet do Králík. I přes hrozivě vypadající nebe jsme odjeli do Hradce Králové, kde jsme měli vyjednanou plavbu po Labi. Po hodinové projížďce jsme se došli posilnit na točenou zmrzlinu a jeli se ubytovat do Králík. 

Nacpali jsme se palačinkami s nutelou a marmeládou a vyjeli znovu do Hradce Králové, tentokrát nás zlákala Noc muzeí do divadla Drak. Splnili jsme bojovku a po vyluštěných šifrách jsme si vyzvedli poklad. Unaveni, ale nabiti spoustou zážitků jsme hned usnuli. Po snídani jsme navštívili pana Beka, který má na zahradě spoustu andulek, papoušků a dalších zvířátek, s kterými jsme se mohli pomazlit. Stihli jsme ještě navštívit dětské hřiště a posilněni „kuřízkem“ (někteří i třemi) jsme se rozjeli domů. A vůbec jsme nezmokli.

Andrea Kmínová, Renata Říhová