rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

neděle, 17 prosinec 2023 20:22

Soutěž v anglickém jazyce

Ve čtvrtek 14. prosince proběhla na naší škole již tradiční soutěž v anglickém jazyce. Tento rok jsme přivítali téměř o dvacet účastníků více než loni. Celkem se zúčastnilo 10 škol. Žáci mezi sebou soutěžili ve třech kategoriích, a to 5. ročníky, 6. a 7. ročník a 8. a 9. ročník. V každé kategorii na ně čekal poslech, porozumění textu a nakonec některé z konverzačních témat. Všichni žáci byli skvěle připraveni a boj byl leckdy opravdu lítý, občas o umístění rozhodl až následný „rozstřel“, kdy účastníci museli obhájit své znalosti a dovednosti ještě v jednom konverzačním tématu.

Měli též oč soutěžit – na první tři místa čekaly v každé kategorii knižní poukázky v hodnotě 200, 300 a 500,- Kč. Za naši školu náleží velká pochvala Marku Farkašovi ze 7. A, který obsadil ve své kategorii 2. místo, a Štěpánu Jelínkovi z 9. C za 4. místo.
Jsme rádi, že se celá akce vydařila a především že probíhala v přátelské a pohodové atmosféře. Velký dík náleží všem učitelům, kteří nejen děti na soutěž připravovali, ale účastnili se soutěže jako zkoušející nebo pomáhali vyhodnocovat písemné testy. Těšíme se na vás opět za rok.

PhDr. Alexandra Šafrová