rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

úterý, 14 květen 2024 19:57

Souboj ekošpiónů

V průběhu úterního dopoledne 14. května se v prostorách DDM uskutečnila přírodovědná soutěž Ekošpión 2024. Tříčlenné týmy se utkaly mezi sebou především ve znalostních disciplínách zaměřených na poznávání zvířat. A to nejen podle jejich vzhledu, ale i způsobu života, stop či hlasů.

Týmům z Hlušic, Smidar, Skřivan, Chlumce nad Cidlinou i ze ZŠ Klicperova děkujeme za týmovost, nadšení a budeme se těšit opět příští rok. Děkuji také kolegyni Mgr. Lucii Odlové a jejím pomocníkům za vzorně připravená stanoviště. Výsledky si můžete prohlédnout v příloze. Naši školu skvěle reprezentoval tým pod vedením Lukáše Zicha, který po rozstřelu se ZŠ Skřivany vybojoval vynikající první místo! Lukášovi, Dieterovi a Míše ze 6. C gratulujeme a děkujeme jim za reprezentaci naší školy.

Mgr. Zuzana Sirotková