rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

středa, 27 leden 2016 07:27

Ples Karlovky

Výbor Sdružení rodičů a přátel Karlovky uspořádal v sobotu 23. ledna tradiční školní ples. K tanci hrála osvědčená LYRA kapelníka Jaroslava Perného. Ples zahájil patron školy, král Karel IV.

O předtančení se postarali naši žáci z pátého ročníku, Matěj Donát s partnerkou Petrou Kytlerovou, kteří trénují v taneční škole TAK Dance Krok Hradec Králové. Po nich se divákům představily „Divošky z Karlovky“, jednalo se o společné vystoupení vychovatelek a starších žákyň školy.

 

Poté zatančily Minirebelky a Elišky a o závěr tanečních vystoupení se postaraly tanečnice ze skupiny Stella. Všichni účinkující si vysloužili velký potlesk a obdiv za vystoupení.

Výbor SRPŠ připravil k plesu bohatou tombolu, zlatým bodem byl divoký kanec a tři vepřové hlavy. Poděkování patří všem sponzorům a výboru SRPŠ, jmenovitě předsedovi Liboru Žákovi, jednatelce Ivě Verflové, hospodářce Heleně Staniekové a všem členům výboru, kteří pomohli jak se sháněním tomboly, tak přípravou plesu.

Mgr. Ladislav Vlachý