st 03 dub, 2024 -

Třídní schůzky I. a II. stupně

středa, 27 leden 2016 07:27

Ples Karlovky

Výbor Sdružení rodičů a přátel Karlovky uspořádal v sobotu 23. ledna tradiční školní ples. K tanci hrála osvědčená LYRA kapelníka Jaroslava Perného. Ples zahájil patron školy, král Karel IV.

O předtančení se postarali naši žáci z pátého ročníku, Matěj Donát s partnerkou Petrou Kytlerovou, kteří trénují v taneční škole TAK Dance Krok Hradec Králové. Po nich se divákům představily „Divošky z Karlovky“, jednalo se o společné vystoupení vychovatelek a starších žákyň školy.

Poté zatančily Minirebelky a Elišky a o závěr tanečních vystoupení se postaraly tanečnice ze skupiny Stella. Všichni účinkující si vysloužili velký potlesk a obdiv za vystoupení.

Výbor SRPŠ připravil k plesu bohatou tombolu, zlatým bodem byl divoký kanec a tři vepřové hlavy. Poděkování patří všem sponzorům a výboru SRPŠ, jmenovitě předsedovi Liboru Žákovi, jednatelce Ivě Verflové, hospodářce Heleně Staniekové a všem členům výboru, kteří pomohli jak se sháněním tomboly, tak přípravou plesu.

Mgr. Ladislav Vlachý