neděle, 06 říjen 2019 12:02

Olympionik David Svoboda na Karlovce

Dne 19. 9. 2019 si třída 8. C vychutnala svoji výhru. V soutěži, kterou vyhlásil Sazka olympijský výbor ve spolupráci s Klubem mladých čtenářů, bylo za úkol vytvořit fotografii, na které propojí děti čtení se sportem. Naší 8. C se to podařilo a zvítězila!
Výhrou byla beseda s olympionikem Davidem Svobodou, který naši školu navštívil a přivezl dětem dárky v podobě knih (Jaroslav Foglar – Záhada hlavolamu) a olympijských triček.
David nám vyprávěl o svém životě, jeho vztahu ke čtení a ke sportu. Ukázal nám zlatou olympijskou medaili, spoustu fotografií a svými zážitky zaujal na dvě hodiny i tu nejživější třídu naší školy ;)
Byl to úžasný zážitek!

Mgr. Lenka Syrová