st 03 dub, 2024 -

Třídní schůzky I. a II. stupně

úterý, 03 prosinec 2019 13:30

Tři prvenství v soutěži SŠTŘ

Dne 29. 11. se naši žáci zúčastnili soutěže „Já už to znám, umím“ organizované Střední školou technickou a řemeslnou Nový Bydžov. Reprezentovalo nás 24 žáků v oborech Mladý elektrikář, Mladý automechanik, Mladý opravář zemědělských strojů, Mladý cukrář, Mladý rybář, Mladý tesař, Mladý řidič a Mladý řezník. Celkově se soutěže účastnilo 467 žáků z 31 základních škol. Ve všech třech nejobsazenějších kategoriích získali prvenství naši žáci. Naše škola tak měla druhý nejvyšší počet vítězství a celkově jsme obsadili 4. místo v hodnocení úspěšnosti zúčastněných základních škol.
V nejsilněji obsazené kategorii Mladý cukrář Tereza Reichová 8. A obsadila mezi 60 konkurenty dělené první místo. Vladimír Pavlíček 9. B v kategorii Mladý automechanik zvítězil v konkurenci 58 účastníků. A dále Tomáš Dohnal 9. A, který v konkurenci 54 zúčastněných obsadil první místo v kategorii Mladý opravář zemědělských strojů. Další žáci se umístili v prvních desítkách svých kategorií.
Všem účastníkům děkujeme za skvělou reprezentaci školy!

Mgr. Soňa Špičáková