pátek, 24 červen 2022 11:15

Poslední hodina hudební výchovy ve znamení TALENTU

Hodiny hudební výchovy jsou samozřejmě obvykle naplněny hudbou, rytmikou, zpěvem, tancem a dalšími aktivitami pojícími se s hudbou, ale poslední hodina hudební výchovy v osmém ročníku se nesla v duchu Werichova „Ten umí to a ten zas tohle.“ Studenti měli možnost před ostatními spolužáky prezentovat to, co je baví, v čem vynikají, co je jejich náplní volného času. A bylo se opravdu na co dívat. Někdo se chopil hudebního nástroje, jiný prezentoval aktivity sportovní, další vsadili na umění výtvarné, a objevilo se dokonce i předvedení schopností pekařských.

Osmáci dokázali, že talent jim rozhodně nechybí.
Děkuji moc za krásnou hodinu.
Kubincová