rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Přehled akcí

po 24 říj, 2022 - .
st 26 říj, 2022 - .
čt 10 lis, 2022 16:00 - - třídy I.a II. stupně

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

pátek, 16 září 2022 11:10

Karlovka zazářila v Brně

Od 7. 9. do 9. 9.2022 se družstvo naší školy ve složení: Matěj Lacek, Tonda Mališka, Kevin Kožíšek, Lukáš Podhajský, Terka Spejchalová, Natálka Kosová, Magda Rosulková, Barča Khelilová zúčastnilo Republikového finále soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů a odvedlo skvělé výkony ve všech disciplínách desetiboje. Největším úspěchem však bylo fantastické 2. místo, které ve své kategorii vybojoval Josef Veinlich!!!

Jedná se historicky o nejlepší umístění, které kdy Karlovka v této soutěži získala, proto Pepovi MOC DĚKUJEME a GRATULUJEME. Tímto ale naše úspěchy nekončí. Jelikož se na této soutěži závodí vždy v duch fair play, ohodnotila společnost Sazka nejlepší čin zbrusu novým kolem, které předala předsedkyně Českého klubu fair play Šárka Strachová právě naší žákyni Natálce Kosové!

Natálka při závodě na 1000 metrů pomohla omdlévající soupeřce, počkala na pomoc a teprve potom závod dokončila. „Natálko, jsme na Tebe pyšní!“