rychly baner bakalari final green light

                                                  rychly baner jidelna final green light

Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

                                                      rychly baner kontakty final green light

                                                      rychly baner rozvrhy final green light

Virtuální prohlídka

 

zskarlovkanb

čtvrtek, 04 leden 2024 19:09

Ohlédnutí za betlémským světlem

S loňským rokem jsme se rozloužili slavnostně, a to hudebním vystoupením v kostele svatého Vavřince. Vyzvali jsme naše šikovné hudebníky a zazpívali si společně několik vánočních písní. Slovem nás doprovodili naši hoši "vojáci", kteří nám připomněli zajímavou událost, která se stala na Vánoce v roce 1914 na západní frontě. Do kostela jsme se vypravili osvětlenou lucerničkovou cestou, která příjemně doplnila předvánoční slavnostní atmosféru.

Moc nás potěšila hojná účast nejen při společném zpívání, ale i při výrobě luceren, čímž jsme celé odpoledně zahájili. Druhý den jsme svůj reportár představili i personálu a klientům na oddělení LDN místní nemocnice. Předali jsme jim vlastnoručně vyrobená přání a perníčky, popřáli příjemné prožití svátků a odcházeli na prázdniny s dobrým pocitem, že jsme udělali radost lidem, kteří ji tak moc potřebují.


Děkuji všem zpěvákům, hudebníkům, kolegům za milé předvánoční setkání.

Mgr. Zuzana Sirotková

Více fotografií: https://www.rajce.idnes.cz/fotovalenta/album/betlemske-svetlo-2023