čtvrtek, 23 březen 2017 04:15

1. místo ve Faradayově poháru!

Žáci GNB uspořádali ve čtvrtek 23. 3. 2017 pátý ročník soutěže "Faradayův pohár", ve kterém studenti zápolí o nejlépe provedený fyzikální a chemický experiment. Soutěže  se zúčastnili žáci z šesti základních škol. Za naši školu to byli Jiří Nový a Tomáš Munzar, kteří obsadili skvělé 1. místo,  Hai Há Tranová a Barbora Ryglová, které skončily velice těsně na nepopulárním čtvrtém místě a Tereza Tichá a Michaela Málková, které obsadily desátou příčku. Výsledky soutěže byly velmi těsné, prostudovat si je můžete v příloze článku.

Jirkovi a Tomášovi gratulujeme ke krásnému umístění, všem žákům děkujeme za reprezentaci školy. Budeme se těšit na další kolo, které bude zaměřené tentokrát na zeměpis a přírodopis.

FP2017 chemie