Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

po 08 bře, 2021 -
po 15 bře, 2021 -
Projekt Finanční gramotnost

Projekt určen pro 2.A a 2.B.

Více info
st 07 dub, 2021 14:00 - 17:00 - Školní klub ZŠ Karla IV.
Zápis do 1. tříd

Informace k zápisu do 1. tříd budou zveřejněny v měsíci březnu.

Více info
čt 08 dub, 2021 14:00 - 17:00 - Školní klub ZŠ Karla IV.
Zápis do 1. tříd

Informace k zápisu do 1. tříd budou zveřejněny v měsíci březnu.

so 10 dub, 2021 - .
Karlova 5ka

Přespolní běh ZŠ Karlova.

so 15 kvě, 2021 - .
Karlova jízda

Informace o průběhu akce budou zvěřejněny v průběhu měsíce dubna.

čtvrtek, 11 únor 2021 13:11

Kam s odpadem?

Cílem bylo prohloubit u dětí zájem o třídění odpadu, dozvědět se něco o recyklaci, vést je k odpovědnosti za čistotu našeho okolí a dodržování stanovených pravidel. Žáci řešili problémové úkoly „co kam patří“, spolupracovali ve skupině, hledali nejlepší řešení. Spolu s Terezou Klozovou, DiS., referentkou Odboru životního prostředí, jsme navštívili sběrný dvůr a sběrná místa v našem městě. Zhlédli jsme také kontejner na biodpad.

Dále měli žáci možnost vidět, co dělají občané města při vyhazování odpadků chybně. Kolem kontejnerů našli pod sněhem např. dětský kočárek, lahve či jiné skleněné předměty většího rozsahu, které patří na sběrný dvůr.
Tomková, Tobolková