Důležité informace

Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020 naleznete v příloze.

čtvrtek, 17 září 2020 11:40

Informace kariérového poradce

Všem žákům 9. ročníků a žákům, kteří ukončují v tomto roce devátý rok povinné školní docházky, škola připravuje na základě dodaných podkladů přihlášky pro další vzdělávání. O termínech a potřebných podkladech pro jejich připravení vás budu s předstihem pravidelně informovat touto formou, dále na webu školy a žáky na školní nástěnce kariérového poradenství.

úterý, 08 září 2020 21:23

Fotografie prvňáčků

Náhledy fotografií ze zahájení školního roku naleznete ZDE. Fotografie je možné objednat u třídních učitelek.

úterý, 08 září 2020 11:31

Zahájení školního roku

Školní rok 2020/2021 jsme v Základní škole Karla IV. zahájili 1. září společně s více než 500 žáky, kteří se budou vzdělávat v 11 třídách na 1. stupni a 12 třídách na 2. stupni. Nejvíce očekávání panovalo tento den v 1. třídách, kde jsou třídními učitelkami Mgr. Jana Benešová a Mgr. Ilona Zimová.

Do prostoru školy a školní jídelny smí vstoupit pouze osoba, která nejeví známky infekčního onemocnění.

Povoluje se vstup pouze strávníkům, platí zákaz vstupu ostatních osob (doprovod, zákonný zástupce).

Zákaz vstupu osob do budovy školy s příznaky infekčního onemocnění (jako např. zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta chuti a čichu apod.).