Důležité informace
středa, 02 prosinec 2020 10:45

Preventivní aktivity na Karlovce

V rámci prevence rizikového chování je na naší škole realizován program Zdravý kolektiv, jehož cílem je rozvoj pozitivního sociálního chování a výchova k předcházení a minimalizaci rizikových projevů chování. Ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Prostor Pro realizujeme ve vybraných třídách I. stupně dlouhodobý preventivní program My kolektiv, ve vybraných třídách II. stupně pak dlouhodobý program Vztahy a komunikace.

středa, 25 listopad 2020 14:47

Organizace výuky od 30.11. 2020

Informace pro žáky I. stupně
Od pondělí 30. 11. 2020 dojde k obnovení prezenční výuky pro žáky I. stupně.
Žáci 3. tříd – z organizačních důvodů změna rozvrhu hodin, v úterý ukončení výuky po 4. hodině, v pátek po 5. hodině.
Vstup do školy: je umožněn pouze žákům a to od 7:20, zákonní zástupci do školy vstupují do prostoru školy pouze za účelem úředního jednání, případně za účelem odebrání oběda v době distanční výuky. Z organizačních důvodů je umožněn kontinuální vstup žáků do budovy a prodloužena doba, po kterou mohou žáci vstoupit do školy.
Školní družina: otevřena od 6 do 16 hodin, platí nutnost dodržení homogenních skupin, o každou třída 1. – 3. ročníku bude pečovat jedna vychovatelka, platí harmonogram příchodů a odchodů žáků. Vychovatelky si žáky přebírají u vstupních dveří C.
Školní klub pro žáky 4.-5. ročníku: uzavřen.

pondělí, 16 listopad 2020 10:05

Průvodce 9. ročníkem

V příloze článku naleznete všechny důležité informace od kariérového poradce, které se týkají přijímacího řízení na střední školy.

úterý, 10 listopad 2020 20:51

Přihlášky na ŠKOLY s TALENTOVOU ZKOUŠKOU (TZ)

Zájemci o připravení přihlášek na školy s TZ, kteří podle instrukcí vyplnili do 8. 11. údaje v systému Bakalář, budou mít přihlášky k vyzvednutí v kanceláři školy proti podpisu v termínu od 13. 11. vždy v čase 7:30 – 14:30. Vyzvednout může přihlášky žák osobně nebo jeho zákonný zástupce.

Postup při žádosti o ošetřovné z důvodu uzavření škol od 14. 10. 2020 naleznete v příloze.

čtvrtek, 17 září 2020 11:40

Zápisy ze schůzek ekotýmu

Zápisy ze schůzek ekohlídek ve školním roce 2020/2021 naleznete v příloze článku.

úterý, 08 září 2020 21:23

Fotografie prvňáčků

Náhledy fotografií ze zahájení školního roku naleznete ZDE. Fotografie je možné objednat u třídních učitelek.